PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

SkyWatcher HEQ-5 SynScan GoTo

Sky-Watcher HEQ-5 SynScan GoToSky-Watcher HEQ-5 SynScan GoTo
Kód tovaru: HEQ5pro
Výrobca Sky-Watcher

Sky-Watcher HEQ-5 SynScan GoTo je montáž disponujúca najnovším ručným ovládačom SynScan GoTo. Obsahuje databázu viac ako 42900 objektov vrátane Messier, NGC, IC objektov a hviezd.
Cena s DPH1330 €
Cena bez DPH1108 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Sky-Watcher HEQ-5 SynScan GoTo je montáž disponujúca najnovším ručným ovládačom SynScan GoTo. Obsahuje databázu viac ako 42900 objektov vrátane Messier, NGC, IC objektov a hviezd.  Ručný ovládač pomáha vykonávať správne polárne zameranie. Slúži aj na kontrolu napätia a detekciu teploty. Pre atrofotografovanie slúži PEC presné sledovanie. Firmware pre ručný ovládač je možno upgradovať z internetu. Montáž môže byť napájaná z autozapľovača pripadne z akumulátora.

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.