Teleskop Sky-Watcher Startravel 80/400 AZ3-R PRONTO

Novinka

SkyWatcher Startravel-80 (80/400) refraktor na montáž AZ PRONTO (AZ3-R) s okulárom Super 25 mm a 10 mm, hliníkový statív, hľadáčik s červeným bodom, hviezdna uhlopriečka celý popis

Kód produktu: SWR804az3r
Výrobca: Sky-Watcher
Doprava za 1 €
260 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

SkyWatcher Startravel-80 (80/400) AZ3-R PRONTO

80 mm objektív zbiera dostatok svetla na pozorovanie svetlejších objektov, pri použití okuláru s krátkym ohniskom je vhodný aj pre veľké zväčšenia. Vďaka krátkej trubici sa ľahko prenáša, je to skutočný turistický ďalekohľad, ktorý možno používať vo dne aj v noci.

Hlavnou výhodou azimutového mechanizmu SkyWatcher AZ Pronto je, že sa veľmi ľahko používa, je pohodlný a funguje veľmi dobre. Navyše sa dá rýchlo postaviť, ľahko sa prenáša, má malú hmotnosť a kompaktné rozmery. Takýto mechanizmus menším ďalekohľadom poskytuje stabilnú oporu a kvalitný pohyb.

Ďalekohľad je vybavený 1,25" štandardným zaostrovačom. Ďalekohľad má klasickú azimutálnu montáž AZ-3, pripomínajúcu statív. Ide o ľahkú a zároveň stabilnú konštrukciu, ktorá umožňuje ovládanie ďalekohľadu vo vertikálnej aj horizontálnej rovine Skvele sa hodí na dynamické pozorovanie nočnej oblohy, krajiny či prírody, ale aj pozemných objektov.

 Extrémne krátka ohnisková vzdialenosť vám umožňuje získať široké zorné pole a tak vidieť prvky ako naša Mliečna dráha, chvosty komét alebo premenné hviezdy pomocou vizuálnej metódy. Po použití okuliarov s krátkou ohniskovou vzdialenosťou ich môžete použiť aj na skúmanie tváre Mesiaca a nám blízkych planét. Je navrhnutý tak, aby v tubuse ďalekohľadu zaberal čo najmenej miesta a navyše zabezpečil dostatočne dobrú svetelnosť prijímaného obrazu.

Najväčšou výhodou nového držiaka SkyWatcher AZ Pronto je veľmi jednoduchá manipulácia. Ľahko sa nastavuje, ľahko sa prenáša, je ľahký a kompaktný. Poskytuje dostatočnú stabilitu pre menšie teleskopy. Rúry je možné inštalovať bez náradia, pretože držiak je dodávaný so štandardnou rybinou.

 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre začiatočníkov
Konštrukcia: Šošovkové
Priemer objektívu: 80 mm
Typ montáže: Azimutálna montáž (AZ)
Ohnisková vzdialenosť: 400
Okuláre: 1.25" F=25mm, 1.25" F=10mm
Hladáčik: 6x30
Limitná magnitúda: 11,7
Rozsah zväčšenia: 160x
Hmotnosť: 5.40 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu