PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Reklamácia tovaru

Reklamácia tovaru zakúpeného na www.dalekohlady-puskohlady.sk

Nedá sa Vám zaostriť ďalekohľad, nedrží Vám kríž pri nástreľovaní puškohľadu, alebo máte iný technický problém s mikroskopom, teleskopom alebo nočnom videní, ktoré ste zakúpili u nás. Áno aj to sa môže stať a Vy v tomto prípade máte nárok na reklamáciu Vášho tovaru. Aby sme Vám celý tento proces uľahčili, pripravili sme pre Vás reklamačný formulár. Tento si v prípade potreby uložte do počítača, vyplňte a spolu s reklamovaným tovarom pošlite na našu adresu. O výsledku reklamácie Vás budeme informovať najneskôr do 30 dní.

Ak ste sa rozhodli iba tovar vrátiť, alebo vymeniť za iný tovar, všetky informácie nájdete na stránke výmena tovaru.

Ako postupovať v prípade reklamácie?

  • Vyplňte prosím reklamačný formulár, ktorý je dispozícii na stiahnutie na tejto stránku. Stiahnete ho úplne bežným spôsobom po kliknutí na tlačítko uložiť, následne si zvolíte miesto na disku, kde sa má súbor uložiť
  • Reklamačný formulár následne otvoríte, vytlačíte a s perom vypíšete. Doporučujeme závadu popísať čo najpodrobnejšie, v prípade potreby môžete priložiť aj nákres. Na záver tento formulár podpíšte
  • Formulár vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať reklamovaný tovar, doklad o kúpe (faktúru), ktorý slúži zároveň ako záručný list a tento formulár. Tovar je potrebné poslať kompletný, podľa možnosti v originálnom balení.

Reklamačný list Reklamačný list na stiahnutie

Celú zásielku následne pošlite na adresu:

JURYKO,s.r.o
Komenského 5
911 01 Trenčín


V prípade akýkoľvek otázok a nejasností nás neváhajte kontaktovať na 0948 167 772, alebo obchod@dalekohlady-puskohlady.sk. Sme tu pre Vás.