O nás

Prvý produkt sme predali začiatkom roku 2011, bol to veľký astronomický ďalekohľad

  • Sme tu pre Vás od roku 2010. Prvý produkt sme predali začiatkom roku 2011, bol to veľký astronomický ďalekohľad. K objednávke sme prišli úplnou náhodou, ako sa to už v začiatkoch stáva :-)
  • Našu prevádzku a sklad nájdete v Trenčíne
  • O Vašu spokojnosť sa stará približne 10 spolupracovníkov
  • Sme certikovaný obchod SAEC, máme tiež certifikát Overený obchod od Heureky

Viac ako 10 ročné
skúsenosti s optikou

Prvé ďalekohľady sme predali začiatkom roku 2011, avšak prvé skúsenosti s pozorovaním sme nadobudli ešte počas študenstkých čias na strednej a vysokej škole. Už na vysokej škole som si uvedomil, že u nás chýba dobrý obchod, kde si môže aktívny turista, poľovník alebo zanietený astronóm kupiť ďalekohľad. Týmto "šialeným" rozhodnutím sme vytvorili jeden z prvých špecializovaných obchodov na trhu s optikou.

Osobný prístup ku každému zákazníkovi

Spolupráca so zákazníkom založená na priateľskom ale zároveň profesionálnom vzťahu, spokojnosť zákazníka s nakúpeným tovarom a starostlivosť o zákazníka pred, počas a po nákupe je základným pilierom našej práce. Našu prácu a služby sa snažíme neustále zlepšovať, tak aby náš zákazník bol naozaj spokojný. Vieme, že k naplneniu tohto cieľa vedia iba poctivá a zodpovedná práca. Toto nie sú pre nás iba prázdne slová, ale základný morálny kódex našej práce.

Rady od skúsených profesionálov z odboru

U nás nepredávame tovar podľa pekných fráz z katalógov. V ponuke nájdete tovar, ktorí máme z veľkej časti osobne vyskúšaní, my predávame na základe skúseností. Produkty sami testujeme v praxi, niektoré produkty pre nás testujú naši známi, alebo naši zákazníci. Ak máte čas, chuť a chcete sa pridať k nám, neváhajte nás kontaktovať. Môžeme sa dohodnúť na prípadnej spolupráci.

Vlastné popisky, obrázky a hodnotenia produktov

Jednou z oblastí, v ktorej sa odlišujeme od našej konkurencie sú naše vlastné popisky. Snažíme sa ich písať tak, aby ím všetci porozumeli, ukázali plusy i mínusy, ale hlavne poradili s výberom

Iba overené
produkty a značky

V našej ponuke nájdete iba overené značky, s ktorými máme osobné skúsenosti a môžeme Vám povedať ich výhody a opísať ich slabé stránky. Produkty do našej ponuky si vyberáme.

Nákupom to u nás nekončí, záručný a pozáručný servis

Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov, ktorý k nám prídu nakúpiť znovu. Jediná cesta, ako toto dosiahnuť je ponúknuť zákazníkom kvalitný a plnohodnotný servis.

Kde nás najdete?

Našu prevádzku nájdete v Trenčíne na ulici Komenského 5 (Sihot 1)

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu