PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

O nás

Náš začiatok..

Písal sa koniec roka 2010, ked sme sa pustili do realizácie internetového obchodu www.dalekohlady-puskohlady.sk. Niekoľko týždňové premýšľanie, množstvo stretnutí a postupné vstrebávanie informácií. Začiatkom roka 2011 sme založil spoločnosť JURYKO,s.r.o. a o mesiac neskôr eshop www.dalekohlady-puskohlady.sk vstúpil s úctou a pokorou na slovenský internetový trh medzi približne 50 iných obchodov, kde je možné zakúpiť športovú optiku. Od jari 2011 sa nám podarilo odoslať už viac ako 5000 zásielok.

Naša cesta, po ktorej kráčame a ktorej veríme..

V roku 2013 sme spustili už druhú verziu nášho eshopu. Vznikla na základe našich skúseností a cenných spätných informácií, ktoré sme za niekoľko rokov pri našej práci pozbierali. V tom istom roku sme sa po dlhých diskusiách rozhodli vstúpiť na český trh s eshopom www.idalekohledy.cz. Počas tohto roka vznikla aj naša malá, skromná firemná stránka www.juryko.sk, na ktorej sa nachádza veľa zaujímavých článkov o optike, mikroskopií a astronómií.
Od začiatku roka 2014 máme otvorenú kamennú predajňu, kde si môžete osobne vyskúšať množstvo tovaru , ktoré máme skladom.  V priemere je to 200-300 ďalekohľadov, puškohľadov, nočného videnia, teleskopov, mikroskopov a rôzneho príslušenstva.
Počas roka 2015 pracujeme na rôznych maličkostiach, ktorými sa Vám snažíme spríjemniť nakupovanie u nás. S našim rozvojom konštantne rozvíjame hlavne firmu, naše služby a servis pre našich zákazníkov. Ideme svojou cestou.

Každý zákazník je pre nás dôležitý, to nie je klišé..

Spolupráca so zákazníkom založená na priateľskom ale zároveň profesionálnom vzťahu, spokojnosť zákazníka s nakúpeným tovarom  a starostlivosť o zákazníka pred, počas a po nákupe je základným pilierom našej práce. Našu prácu a služby sa snažíme neustále zlepšovať, tak aby náš zákazník bol naozaj spokojný. Vieme, že k naplneniu tohto cieľa vedia iba poctivá a zodpovedná práca. Toto nie sú pre nás iba prázdné slová, ale základný morálny kódex našej práce.

Splnili sme všetky certifikačné pravidlá, ktoré stanovuje Slovenská asociácia pre elektronický obchod a bol nám vydaný certifikát SAEC – Bezpečný nákup.  Našu poctivú prácu a dlhodobú starostlivosť o zákazníka potvrdzuje certifikát od Heureky Overené zákazníkmi a certifikát  Overený obchod Pricemania.

 


Napíšte nám Vašu kritiku, je to pre nás najcennejšia spätná väzba, ktorú môžeme od Vás získať! Našim cieľom je mať spokojných zákazníkov a to dosiahneme iba vtedy, keď budeme reagovať na ich želania. Svoje pripomienky môžete poslať mailom na obchod@dalekohlady-puskohlady.sk, alebo nám ich môžete povedať cez telefón na 0948 167 772.