Puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO Dx, Lock

Novinka

Univerzálny puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO Dx, Lock, so zväčšením 3-18x, zámernou osnovou DX, antireflex HTC, uzamykatelné vežičky, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou červeného bodu. Vhodný pre poľovníctvo aj športovú streľbu. celý popis

Kód produktu: OY6286
Výrobca: Fomei
Doprava za 1 €
620 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Univerzálny puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO Dx, Lock, so zväčšením 3-18x, zámernou osnovou DX, antireflexnými vrstvami šošoviek HTC, uzamykateľnými vežičkami, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou červeného bodu. Vhodný pre poľovníctvo aj športovú streľbu.

Výkonný puškohľad FOMEI 3-18x56 Foreman HTC Lock vyniká hneď niekoľkými parametrami. Najmä veľkým rozsahom zväčšení 3-18x, veľkou svetelnosťou vďaka priemeru objektívu 56 mm alebo možnosťou výberu zo štyroch ponúkaných zámerných krížov. Významnou inováciouuzamykateľné rektifikačné vežičky - funkcia Lock. Veľký rozsah zväčšenia predurčuje nový Foreman pre široké využitie v poľovníctve a vďaka jemnému nastaveniu korekcie vplyvu vetra a výškových korekcií je puškohľad vhodný tiež pre športovú streľbu. Puškohľady sú plnené suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu puškohľadu.


HTC - High transmission coating

Každý sklenený element optickej sústavy puškohľadu je ošetrený špeciálnym mnohovrstevným povlakom, ktorý zabezpečuje dokonalú svetelnú priepustnosť. Tieto úpravy zabezpečujú až o 10% menší odraz svetla na povrchu sklenených elementov, čím umožnia viac ako 90% priepustnosť svetla optikou puškohľadu. Puškohľady s týmito úpravami sú vhodné pre pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok.


Elektronické ovládanie červeného bodu

Ovládanie červeného bodu je rozdelené do 16 krokov, ktoré sú rozdelené nelineárne tak, že v prvých 5 krokoch sa ovláda len 9% výkonu osvitu červeného bodu, v ostatných 11 krokoch 10-100% výkonu. To znamená naozaj jemné nastavenie červeného bodu za zhoršených svetelných podmienok tak, aby neoslňoval strelca pri sledovaní vybraného cieľa. Automatické vypnutie červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, ktorá významne šetrí kapacitu batérie.


Osnova

Zámerný kríž Duplex (DX) použitý v puškohľade 3-18x56 Foreman s loveckou osnovou, s výraznejším zameriavacím krížom, je zaujímavou voľbou do rušnejších prostredí, kde je kríž dobre vidieť.


Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30 mm tubusu je široké rozpätie pre upevnenie montáže. Puškohľady sú testované rážou .375 H&H Mag (zodpovedajúcej energii 6000 J).

 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: S variabilným zväčšením
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 56 mm
Maximálne zväčšenie: 3-18 x
Priemer tubusu: 30 mm
Plnený dusíkom: áno
Zorné pole na 100 m: 13,3 - 2,3 m
Typ kríža: DX, lovecký, dobre viditeľný
Osvetlený bod, kríž: áno
Krok rektifikácie: 1/8 MOA
Nastavenie paralaxy: 50-∞m
Dĺžka: 362 mm
Hmotnosť: 0.85 kg

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu