Puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO G-4

Novinka

Univerzálny puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO G-4 so zväčšením 3-18x, zámernou osnovou German #4 (G4), antireflex HTC, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou červeného bodu. Vhodný pre poľovníctvo aj športovú streľbu. celý popis

Kód produktu: OY6293
Výrobca: Fomei
Doprava za 1 €
550 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Univerzálny puškohľad Fomei Foreman 3-18x56 HTC PRO G-4 so zväčšením 3-18x, zámernou osnovou German #4 (G4), antireflexnými vrstvami šošoviek HTC, reguláciou paralaxy a elektronickou reguláciou červeného bodu. Vhodný pre poľovníctvo aj športovú streľbu

Výkonný puškohľad vyniká hneď niekoľkými parametrami. Najmä veľkým rozsahom zväčšenia 3-18x, veľkou svetelnosťou vďaka priemeru objektívu 56 mm. Veľký rozsah zväčšenia predurčuje nový Foreman pre široké využitiepoľovníctve, u puškohľadu je použitá zámerná osnova German #4. Puškohľady sú plnené suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu puškohľadu.


HTC - High transmission coating

Každý sklenený element optickej sústavy puškohľadu je ošetrený špeciálnym mnohovrstvým povlakom, ktorý zabezpečuje dokonalú svetelnú priepustnosť. Tieto úpravy zabezpečujú až o 10% menší odraz svetla na povrchu sklenených elementov, čím umožnia viac ako 90% priepustnosť svetla optikou puškohľadu. Puškohľady s týmito úpravamivhodné pre pozorovania za zhoršených svetelných podmienok.


Elektronické ovládanie červeného bodu

Ovládanie červeného bodu je rozdelené do 16 krokov, ktoré sú rozdelené nelineárne tak, že v prvých 5 krokoch sa ovláda len 9% výkonu osvitu červeného bodu, v ostatných 11 krokoch 10-100% výkonu. To znamená naozaj jemné nastavenie červeného bodu za zhoršených svetelných podmienok tak, aby neoslňoval strelca pri sledovaní vybraného cieľa. Automatické vypnutie červeného bodu po 2 hodinách nečinnosti je výhodou, ktorá významne šetrí kapacitu batérie.


Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30 mm tubusu je široké rozpätie pre upevnenie montáže. Uloženie ovládacích prvkov rektifikácie v mosadzi zvyšuje odolnosť a životnosť puškohľadu. Puškohľady sú vhodné pre všetky bežne používané ráže loveckých zbraní.

Puškohľady sú testované rážou .375 H&H Mag (zodpovedajúcej energii 6000 J).

 

Technické parametre

Spôsob využitia: S variabilným zväčšením
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 56 mm
Maximálne zväčšenie: 3-18 x
Priemer tubusu: 30 mm
Plnený dusíkom: áno
Zorné pole na 100 m: 13,3-2,3m
Typ kríža: G4-klasický
Osvetlený bod, kríž: áno
Krok rektifikácie: 1/4 MOA
Nastavenie paralaxy: 10-∞m
Dĺžka: 362 mm
Hmotnosť: 0.86 kg
Záruka: 60 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu