PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50 L

mlr50l
mlr50lbs2
mlr50lc4
mlr50lf6
mlr50lm3
mlr50lz5
Kód tovaru: 69098
Výrobca Levenhuk

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L je spoľahlivý vzdelávací mikroskop. Sada obsahuje všetko potrebné pre prvé biologické pokusy. Zväčšenie: 40-400x.
Cena s DPH110 €
Cena bez DPH92 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L predstavuje žiarivý, štýlový mikroskop. Je ideálny pre začínajúcich výskumníkov mikrosveta i skúsených biológov. Tento mikroskop vám umožní pozorovať rastlinné a živočíšne tkanivá a dozvedieť sa viac o ich bunkovej štruktúre, sledovať živé mikroorganizmy v kvapke vody a vykonávať množstvo ďalších zaujímavých aktivít.

Každý model sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50. Skúsení užívatelia ocenia optiku najvyššej kvality a špičkový výsledný obraz. Vďaka kombinovanému systému osvetlenia je tento mikroskop vhodný na skúmanie priehľadných, nepriehľadných aj polopriehľadných preparátov. Mikroskop Levenhuk Rainbow 50L má ľahké, ale spoľahlivé plastové telo.

V porovnaní s inými radmi ponúka mikroskop Levenhuk Rainbow 50L širší rozsah zväčšenia. K dispozícii je šesť úrovní: 40x, 80x, 100x, 200x, 400x a 800x. Každý mikroskop sa navyše dodáva v spoľahlivom plastovom kufríku určenom pre ukladanie a prepravu.

Súčasťou tohto radu je 5 štýlových farebných designov - môžete si teda ľahko vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu vkusu. V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú objednávate z nasledovných piatich farieb: moonstone (šedobiela), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

Táto sada obsahuje všetko, čo by začínajúci výskumník mohol potrebovať - v krabici nájdete mikroskopické preparáty pripravené na okamžité pozorovanie aj nástroje na prípravu svojich vlastných preparátov.

V balení sa nachádza: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, Barlowova šošovka 2x, pracovný stolík so svorkami, kotúčová clona, kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 3 batérie AA,    plastový kufrík, experimentálna súprava Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list.

 Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ",    klieštiky, liaheň pre žabronôžky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žabronôžky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a  prachový kryt.

 

 Technické parametre:

Hlavica: monokulárna, otáčacia v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zväčšenie, x: 40-800
Priemer tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4х, 10х, 40х
Revolverový nosič: 3 objektívy
Pracovný stolík, mm: 90x90, sa svorkami
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu, mm: 0-11, vertikálne
Kondenzor: NA 0,65
Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
Zaostrenie: hrubé
Materiál tela: plastik
Osvetlenie: LED
Regulácia jasu: áno
Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3 batérie АА
Typ svetelného zdroja: LED 3-3,2V (horné a spodné osvetlenie)
Použitie: Výrobok pre všeobecné použitie.
Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

 

Monokulárne mikroskopy
Mikroskopy