Mikroskop Carson Zorb LED USB

Skladom

Mikroskop Carson Zorb LED USB je digitálny počítačový mikroskop s 81x efektívnym zväčšením s integrovanou kamerou, ktorý zobrazuje zväčšený obraz priamo na obrazovke vášho počítača. celý popis

Kód produktu: MM-500
Výrobca: Carson
69 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 16.7. u Vás
Slovenská pošta: Streda 17.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Carson Zorb LED USB je osvetlený digitálny počítačový mikroskop s 81x efektívnym zväčšením s integrovanou kamerou, ktorý zobrazuje zväčšený obraz priamo na obrazovke vášho počítača. Pôsobivé 81-násobné efektívne zväčšenie (32” monitor) vám umožní vidieť detaily bežných predmetov. Zabudované vnútorné osvetlenie zaisťuje jasný obraz. Digitálny mikroskop Zorb sa dodáva vo farbe Surf Blue, (tmavotyrkysová).
 
Obrázok sa dá zaznamenať pomocou vstavaného digitálneho fotoaparátu s rozlíšením 2,0 megapixelov pomocou tlačidla spúšte. Pomocou Zorb môžete dokonca zachytiť video.
 
Ak chcete určiť výkon, vynásobte veľkosť obrazovky počítača číslom 2,54. Príklad: 32-palcová obrazovka počítača x 2,54 by predstavovala 81x výkon. Upozorňujeme, že efektívne zväčšenie je kombináciou optického systému a vysokovýkonného digitálneho priblíženia. Podporované OS Windows a Mac. Nefunguje s tabletmi. 
 

 

 
 
 
 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre deti | Pre študentov | Vreckové | Digitálne
Konštrukcia: Digitálne LCD
Zväčšenie: 13x a viac
Maximálne zväčšenie: 81 x
Osvetlenie: LED
Rozmery: 4,6x4,6x6,1 cm
Hmotnosť: 0.10 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu