Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L

Skladom

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L ponúka päť atraktívnych farieb, kvalitnú sklenenú optiku, ergonomický dizajn a vynikajúcu sadu príslušenstva. V objednávke do poznámky uveďte farbu, ktoré ste si vybrali: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) alebo ametyst (fialová). celý popis

Kód produktu: 69085
Výrobca: Levenhuk
76 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 25.6. u Vás
Slovenská pošta: Streda 26.6. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L ponúka päť atraktívnych farieb, kvalitnú sklenenú optiku, ergonomický dizajn a vynikajúcu sadu príslušenstva. S mikroskopom Levenhuk Rainbow 2L sa štúdium stane veľmi zaujímavým. Deti budú môcť skúmať mikrosvet a samy vykonávať skutočne vzrušujúce pokusy - a to je ďaleko zaujímavejšie ako samotné učenie z učebníc. Dieťa sa má možnosť naučiť nové vedomosti o izbových rastlinách a ich štruktúre, preskúmať mačací chlp a zistiť, ako sa líši od ľudského vlasu, môže pozorovať rôzne mikroorganizmy žijúce v kvapke akváriovej vody a vykonávať množstvo ďalších vzrušujúcich činností. 

Mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L ponúkajú zväčšenie 40x-400x, ktoré je pre prvé detské biologické výskumy úplne postačujúce. Vďaka kombinovanému (hornému i spodnému) osvetleniu, sú tieto mikroskopy vhodné na sledovanie priehľadných, polopriehľadných i nepriehľadných objektovTieto mikroskopy majú ľahké, ale spoľahlivé telo vyrobené z plastu. Každý mikroskop Levenhuk Rainbow 2L sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50 čo znamená, že mladý výskumník môže začať mikroskop hneď používať.

V objednávke do poznámky uveďte farbu, ktoré ste si vybrali: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) alebo ametyst (fialová).

Balenie obsahuje: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, pracovný stolík so svorkami, kotúčovú clonu, kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 3 batérie AA, experimentálnu súpravu Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list.

Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ", klieštiky, liaheň pre žábronožky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žábronožky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a prachový kryt.

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre deti | Biologické
Konštrukcia: Monokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 40-400 x
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x
Zväčšenie okulárov: 10x
Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3 batérie АА
Osvetlenie: LED (spodné a vrchné osvetlenie)
Kondenzátor: áno, NA 0,65
Hmotnosť: 1.53 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • kvalitná sklená optika 
  • pozorovania priehľadných i nepriehľadných predmetov
  • vhodný pre deti od 7 rokov
  • dodávaný je s experimentálnou sadou
  • plastové telo

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Detský biologický mikroskop je vhodný pre deti od 7 rokov. Ľahko použiteľný vzdelávací mikroskop dodávaný s experimentálnou súpravou.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu