Mikroskop Omegon Digital USB hand

Skladom

Ručný kompaktný mikroskop Omegon Digital USB hand umožní, aby mnohé jemné detaily boli viac viditeľné. Je veľmi jednoduchý. Umožňuje preskúmať jemné detaily minerálov, vlákien, svoju vlastnú kožu, elektronické súčiastky a oveľa viac. celý popis

Kód produktu: 33315
Výrobca: Omegon
49 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 16.7. u Vás
Slovenská pošta: Streda 17.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Ručný kompaktný mikroskop Omegon Digital USB hand umožní, aby mnohé jemné detaily boli viac viditeľné. Je veľmi jednoduchý. Umožňuje preskúmať jemné detaily minerálov, vlákien, svoju vlastnú kožu, elektronické súčiastky a oveľa viac. Jednoducho pripojíte mikroskop k počítaču.

Osem svietivých LED diód poskytuje jasné a neutrálne osvetlenie pre vaše vzorky. LED diódy sú usporiadané do kruhu - teda zabezpečujú osvetlenie bez tieňov. 

2-megapixlový fotoaparát nasníma záber vašej vzorky a odovzdáva ich priamo do monitoru počítača. Vidíte živý obraz, ktorý zahŕňa akýkoľvek pohyb, ktorý môže prebiehať pod mikroskopom objektívu. Každý predmet si môžete oveľa jednoduchšie prezrieť na veľkej obrazovke. Mikroskop je tiež využiteľný pre demonštrácie skupine. Mikroskop poskytuje až 200 násobné zväčšenie. Zaostrovacie koliesko slúži na nájdenie optimálnej ostrosti, čo preskúmate v kľude na obrazovke. Môžete tiež zvýšiť zväčšenie a prepínať medzi 1-40x alebo monštruózne 200x zväčšenie. 

V cene mikroskopu je zahrnutý aj praktický softvér. Mikroskop a softvér pracujú ako tím. Softvér pre spracovanie obrazu je súčasťou dodávky. Môže byť použitý na statické obrázky alebo pre kompletné video sekvencie. Môžete zväčšiť obrázky digitálne, orientovať ich alebo orezať. Po digitálnom spracovaní, výsledný obraz je možné vytlačiť alebo poslať e-mailom.

Mikroskop je vhodný pre študentov, dospelých aj profesionálov. Je vhodný pre zábavu aj použitie na rutinné testovanie materiálov. Je dlhší ako zvýrazňovače a môže byť ľahko uložený v zásuvke. Je neobyčajne praktický - žiadny iný mikroskop nie je taký malý a šikovný.


Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Vreckové
Konštrukcia: Monokulárne | Mikroskopy USB
Maximálne zväčšenie: 20/200 x
Snímač obrazu: 1/3 CMOS
Osvetlenie: 8 LED diód
Hmotnosť: 0.12 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • jednoduchá manipulácia
  • pripojenie fotoaparátu s 2 Mpx na PC
  • praktický, ručný a vreckový
  • praktický softvér v cene
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Malý, praktický, ručný mikroskop je vhodný pre študentov, dospelých i profesionálov.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu