Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x

Skladom Top

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x, je určený pre začiatočníkov i profesionálov. Vďaka jednoduchej manipulácii je určený všetkým. celý popis

Kód produktu: 33127
Výrobca: Omegon
Doprava za 1 €
289 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: 25.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x ponúka cestu objavovania prírody,  prostredníctvom mikrokozmu, v ktorom preskúmate štruktúru listov, hmyz alebo pozorujete kocky tvarov kryštálov minerálov, ktorých krása sa zobrazí iba pod mikroskopom. Z tohto dôvodu, je tento mikroskop pre záujemcov dospelých a je vhodný aj pre deti.
 
Môžete sledovať dvoma očami všetko, čo príde do vášho objektívu. Pokiaľ ste doteraz nemali veľa kontaktu s mikroskopom, je tento model akurát pre Vás. Môžete ťažiť z reálneho stereo dojmu, získate hĺbku pozorovania. 
 
Omegon StereoView ponúka odrazené a prechádzajúce svetlo. Integrované LED osvetlenie je veľmi energeticky účinné a zároveň veľmi jasné. Optimálne pre Vás je, že jas možno stlmiť. Tento mikroskop má až 80 násobné zväčšenie. Tak je možné pozorovať biologické vzorky, ako sú bunky cibule, kože alebo svalových vlákien. Tento mikroskop môže byť napájaný pomocou adaptéra striedavého prúdu alebo tromi štandardnými AA batériami . Tak, že sú vždy maximálne flexibilné. 
 
Či už ste doma alebo cestujete - na expedíciu v prírode. Mikroskop je určený pre malých i veľkých výskumných pracovníkov - pre začiatočníkov i expertov. Mikroskop je pre všetkých. Vďaka jednoduchej manipulácii.

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov | Laboratória
Konštrukcia: Binokulárne | Stereoskopické
Maximálne zväčšenie: 20-80 x
Zväčšenie okulárov: 10 , 20 ( širokouhlý okulár )
Napájanie: 3 batérie АА, napájacia zástrčka
Osvetlenie: LED dopadajúce svetlo a prechádzajúce svetlo
Hmotnosť: 2.30 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • jednoduchá manipulácia
  • pozorovanie objektov oboma očami
  • široké využitie
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Stereoskopický binokulárny mikroskop je vďaka jednoduchej manipulácií vhodný pre začiatočníkov, pokročilých, ale aj pre deti od 9 rokov.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu