Termovízna predsádka Pulsar KRYPTON XG50

Novinka

Termovízia Pulsar KRYPTON XG50 využíva na snímanie obrazu mikrobolometer 640x480px/12μm, ktorý zaisťuje výnimočne ostrý a kontrastný obraz s vynikajúcou citlivosťou za všetkých podmienok. celý popis

Kód produktu: 77375
Výrobca: Pulsar
Tovar už nie je dostupný

Ospravedlňujeme sa, ale tovar už nie je dostupné v našom sortimente z dôvodu ukončenia výroby. Prosím zvoľte inú alternatívu. Ďakujeme.

Popis výrobku

Termovízna predsádka Pulsar KRYPTON XG50 využíva na snímanie obrazu mikrobolometer 640x480px/12μm, ktorý zaisťuje výnimočne ostrý a kontrastný obraz s vynikajúcou citlivosťou za všetkých podmienok. 

Výkonný objektív v kombinácii s profesionálnym teplotným senzorom s technológiou 12 mikrometrov poskytujú prístroju výnimočné detekčné schopnosti. Štandardný objekt s výškou 1,8 m je možné detekovať v úplnej tme na vzdialenosť až 2300m.
Pomocou Wi-Fi je možné prepojiť termovíziu Krypton so smartphonom alebo tabletom a v mobilnej aplikácii Stream Vision sledovať obraz priamo na obrazovke telefónu, vykonávať stiahnutia nahraných videí a fotiek. Tiež oceníte zabudovaný videorekordér.
Vodotesná ochrana IPX7 chráni prístroj pred dažďom, snehom, ale aj prachom a zachováva prevádzkyschopnosť pristroja aj po ponorení do vody do hĺbky 1 metra po dobu až 30 minút. 
Termovízia Krypton obsahuje mrazuvzdorný AMOLED displej a napájanie B-Pack dáva istotu bezchybného zobrazenia v extrémne širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -25 ° C ... + 50 ° С.

Krypton XG50 je vybavený monokulárom, ktorý premení vašu predsádku v plnohodnotný pozorovací termovízny prístroj. Monokulár sa bleskovo nasadzuje a uvoľňuje z predsádky jednoduchým otočením v bajonetovom spoji. Navyše monokulár 5x30 je možné používať ako denný pozorovací ďalekohľad so zväčšením 5x.

Technické parametre

Spôsob využitia: Termovízne predsádky
Priemer objektívu: 50 mm
Úroveň ochrany: IPX7
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: áno
Rozlíšenie: 1746x1000 px
Prevádzková doba: 8 hodín
Rozmery: 143 × 93 × 76mm
Hmotnosť: 0.69 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu