Mikroskopická sada preparátov Levenhuk N38NG

Skladom

Súčasťou sady preparátov sú dve sady sklíčok Levenhuk G50. Ich oblasť použitia je botanika a zoológia, biológia a fyziológia. celý popis

Kód produktu: 29278
Výrobca: Levenhuk
40 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: zajtra u Vás
Slovenská pošta: 25.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Súčasťou sady preparátov sú dve sady sklíčok Levenhuk G50. Ich oblasť použitia je botanika a zoológia, biológia a fyziológiaKeď ideme skúmať - pozorovať pod mikroskopom nejakú vzorku rastliny alebo iného materiálu, musíme si najskôr túto vzorku dôkladne pripraviť. Je potrebné veľmi tenký rez materiálu položiť na podložné sklíčko a cez neho položiť krycie sklíčko. Ponúkaná sada preparátov obsahuje pripravené vzorky biologického materiálu. Tak môžete viac času stráviť ich štúdiom. V súprave sa ďalej nachádza sada sklíčok s leštenými hranami Levenhuk G50. Tieto sklíčka ponúkajú komfortné pozorovanie bez odleskov a skreslenia. Možno ich použiť s akýmkoľvek modelom mikroskopu.

Sada preparátov Levenhuk N38 NG obsahuješupku cibule, obilku ražekoreňovú čiapočku, vetvičku lipy, prašník, semenník, kamélie, epidermis listu pelargóniekončatinu včelykrídlo včely, buchankyvaleckrásnoočko, trepku veľkú,dážďovku (priečny rez), ústne ústrojenstvo moskytov, ascaris / ascaride / škrkavku, hrotnatku, priečne pruhovanú svalovinu, spermie cicavcov, nerv (priečny rez), riedke spojivo, vajíčko  cicavcov, nervové bunky, hyalinnú chrupavku, hladkú svalovinu, kostné tkanivo, žabiu krv, ľudsku krv, jednovrstvový epitel, octomilku (larvu), octomilku (kuklu), octomilku (normálnu), živočíšnu bunku, rastlinnú bunku, pleseň hlavičkovú, fragmentáciu vajíčka, mitózu v špičke koreňa cibule.

Technické parametre

Rozmery: 23.0 × 9.0 × 9.5 cm
Hmotnosť: 0.60 kg
Záruka: 24 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu