PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Bresser Biolux ICD 20x

Mikroskop Bresser Biolux ICD 20xMikroskop Bresser Biolux ICD 20x
Kód tovaru: 8852000
Výrobca Bresser

Mikroskop Bresser Biolux ICD 20x, s 20 násobným zväčšením určený pre pozorovateľov minerálov, mincí a iných predmetov, osvetlenie je pomocou žiarovky 3V
Cena s DPH72 €
Cena bez DPH60 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Mikroskop Bresser Biolux ICD je veľmi šikovná binokulárna lupa s 20x zväčšením umiestnená na kovovom stojane s bočným osvetlením. Celokovové telo zaručuje dobrú stabilitu. Optika je vybavená širokouhlým okulárom, ktorý poskytuje dostatočne široký a ostrý obraz až po okraje zorného poľa. K prístroju je dodávaná sada preparátov. Biolux ICD je vynikajúcou pomôckou najmä pre pozorovateľov minerálov, rytín, mincí a známok.
 
 

Technické parametre:
 

Osvetlenie
: žiarovka 3V/3W
Zväčšenie: 20x
Zväčšenie objektívov: 2x
Zväčšenie okulárov: 10x
Záruka: 24 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Mikroskopy
Monokulárne mikroskopy