PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií
×

Chyba

File not found

Puškohľad Fomei Foreman 7x50 HTC IR-SF

Puškohľad Fomei Foreman 7x50 HTC IR-SFPuškohľad Fomei Foreman 7x50 HTC IR-SF
Puškohľad Fomei Foreman 7x50 HTC IR-SF
foreman1.JPG
foreman2.JPG
foreman3.JPG
foreman4.JPG
Kód tovaru: OY6254
Výrobca Fomei

Puškohľad Fomei Foreman 7x50 HTC IR-SF, so 7 násobným zväčšením, 50mm objektívom, má vynikajúcu svetelnosť, optika s HTC, vysoká odolnosť voči spätnému rázu (300Win Magnum), plnený dusíkom, červený bod
Cena s DPH222 €
Cena bez DPH185 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Puškohľad Fomei Foreman 7x50 HTC IR-SF, novej generácie vybavený špičkovou optikou s HTC (High Transmision Coating) povrchom, ktorý zvyšuje svetelnú priepustnosť ďalekohľadu o 10%. Každý sklenený element optickej sústavy ďalekohľadu Fomei je vybavený špeciálnym mnohovrstvým povlakom, ktorý zabezpečuje dokonalú svetelnú priepustnosť ďalekohľadu. Ďalekohľady s týmito úpravami sú vhodné pre pozorovanie za zhoršených svetelných podmienok.
Vyniká vysokou odolnosťou proti spätnému rázu zodpovedajúcemu napr 300WIN Magnum. Je vybavený mieridlami v tvare T s červeným bodom. Tubus puškohľadu je vyrobený z jedného kusu, stena tubusu je zosilnená pre vyššiu tuhosť. Puškohľad je plnený dusíkom. Pre uchytenie na zbraň odporúčame použiť pevnú násuvnú oceľovú montáž pre tubus 30mm.
Ovládanie jasu červeného bodu je pre vyšší komfort obsluhy umiestnené na ľavú stranu puškohľadu. Intenzitu bodu je možné regulovať v 11 stupňoch.

Názor experta

Puškohľad s vysokou odolnosťou voči spätnému rázu a s vynikajúcou svetelnosťou.

Klady
  • vynikajúci model na lov
  • osvetlenie zámernej osnovy vo viacerých úrovniach intenzity
  • šetrenie batérie, po 2 hodinách nečinnosti sa prísvit vypne
  • odolné a masívne prevedenie
  • vysoká odolnosť voči spätnému rázu
Zápory
  • nízky profil rektifikačných vežičiek (menší popis číselných hodnôt)
Technické parametre:

Zväčšenie:
7x
Priemer objektívu: 50mm
Zorný uhol: 3,4°
Zorné pole v 1000m: 59m
Optický výstup: 7mm
Priemer tubusu: 30mm
Úprava šošoviek: HTC
Hmotnosť: 500g
Záruka: 5 rokov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Puškohľady
Pevné zväčšenie s osvetleným bodom
30mm
50-55mm