PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Statív Omegon hliníkový

Statív Omegon hliníkovýStatív Omegon hliníkový
Kód tovaru: 33313
Výrobca Omegon

Statív Omegon hliníkový zaručí pozorovania bez vibrácií. Poskytuje ideálne podmienky pre získanie ostrých snímok.
Cena s DPH63 €
Cena bez DPH52 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePiatok 15.11 Prepravnou spoločnosť UPS:Sobota 16.11 Slovenskou poštou:Pondelok 18.11
Preloader
Profesionálni fotografi vždy dobre vedia, že optimálnu ostrosť možno dosiahnuť iba pomocou stálej podpory pre kameru. Tento statív Vám zaručí pozorovania bez vibrácií, a tak poskytne ideálne podmienky pre získanie ostrých snímkov. Statív dosahuje výšku pri plnom predĺžení 144 cm. Pri maximálnom znížení dosahuje výšku 45 cm. Statív je vybavený 3-smerovou hlavou s rýchloupínacou doštičkou a držadlom. Disponuje aj zámkom.

 

 


Technické parametre:

 

Max. výška statívu (cm): 144
Materiál: hliník
Nosnosť (kg): 3,5
Počet úrovní: 2
Špeciálne funkcie:
Centrálny stĺpec: áno
Hlava statívu je súčasťou obsahu produktu:áno

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.