PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Statív Omegon Titania 500 set

StatívOMEGONTITANIAset
StatívOMEGONTITANIAset2
Kód tovaru: 44199
Výrobca Omegon

Statív Omegon Titania 500 set je solídny statív, ktorý vám pomôže dosiahnuť stabilitu prístroja aj uprostred prírody.
Cena s DPH109 €
Cena bez DPH91 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Statív Omegon Titania 500 je solídny statív, ktorý vám pomôže dosiahnuť stabilitu prístroja aj uprostred prírody. Tento statív spĺňa aj vyššie nároky.

Chcete počas krásneho dňa pozorovať v prírode, na výlete cez lesy a hory prírodné scenérie alebo detaily vzácneho vtáka či jeleňa ako pije z čistej pramenitej vody. Na čo najpresnejšie zachytenie takýchto zvláštnych momentov ďalekohľadom príde vhod mať vhodný statív.
Statív Omegon Titania 500  vám poskytuje vysokú stabilitu, hoci má veľmi nízku hmotnosť. Okrem nízkej hmotnosti je rada Titania veľmi kompaktne navrhnutá. Môžete tak nosiť tento statív von do prírody, tam si môžete nájsť tú správnu polohu s vaším fotoaparátom alebo ďalekohľadom.

Veľkou výhodou Titania statívu je jeho vysoká únosnosť. V závislosti od modelu, môže uniesť optimálnu hmotnosť 5-8kg. Stačí pripojiť svoj fotoaparát na jednoduché pozorovanie. Statív udržuje stabilitu pre vaše pozorovania. Na rozdiel od mnohých iných hliníkových statívov, tento model využíva tri hliníkové úsekové trubky, ktoré možno vysunúť. Výsledkom v praxi je vyššia stabilita.

Titaničitý statív je určený pre použitie na cestách -  na výlety, exkurzie. Využívate ho bez ohľadu na počasie - podľa toho, táto trojnožka bola navrhnutá tak, aby bola tvrdá a odolná voči poveternostným vplyvom. Môže byť rozšírená do požadovanej výšky, s ďalšou výškou k dispozícii predĺžením stredového stĺpika. Čierne penové uchopenie je k dispozícii v hornej časti statívu, aby bolo isté, že sa vždy ľahko ovláda. Dokonca aj keď je vonku zima, budete mať vždy statív pevne v rukách.

Statív Titania je vybavený 3/8 " skrutkou a montážnu dosku. V prípade, 3D náklonu hlavy alebo možno skôr extrémne flexibilnej akcie, je uchopenie pre rýchly pohyb. Jednoducho zaskrutkujete hlavu na montáž statívu a statív je pripravený fungovať. Tieto typy aplikácií sú rovnako rôznorodé ako pozorovatelia. Stačí len vybrať svoje obľúbené zo sortimentu statívových hláv,  ktoré sú k dispozícii. Tento statív je určený pre každú príležitosť.

Robustná kovová 3D sklápacia hlava vám dáva panorámu prírody, pretože je ľahko nasmerovaná ľubovoľným smerom. Veľké pohodlné rukoväte vám umožňujú pohybovať sa voľne v troch rôznych osiach, čo vám poskytuje maximálnu flexibilitu pri používaní fotoaparátu alebo ďalekohľadu. Môžete nielen otočiť celú 360 ° v azimute, ale aj smerovanie hore smerom hore k zenitu je možné, čo je inak často problematické.

Technické parametre:

Druh výstavby: statív
Materiál: hliník
Nosnosť (kg): 8,0
Konektor závit na hlavu statívu: 1/4
Max. výška statívu (cm): 147
Min. výška statívu (cm): 59
Predĺženie nohy statívu: 2 + 1
Stativová hlavica je súčasťou jeho obsahu: áno
Taška je súčasťou jeho obsahu: áno
Dĺžka (cm): 75
Hmotnosť (kg): 2,1
Séria: Titania
Farba: čierna
Záruka: 36 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.