PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Hviezdny atlas k malým ďalekohľadom

Hviezdny atlas k malým ďalekohľadomHviezdny atlas k malým ďalekohľadom
Kód tovaru: astro-kniha
Kniha obsahuje 40 stránkový návod pre začiatočníkov s pozorovaním hviezdnej oblohy. Knižka má celkovo 110 strán.
Cena s DPH15 €
Cena bez DPH12 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePondelok 22.10 Prepravnou spoločnosť UPS:Utorok 23.10 Slovenskou poštou:Streda 24.10
Preloader

Kniha obsahuje 40 stranový návod pre začiatočníkov s pozorovaním hviezdnej oblohy. ďalej v nej nájdete návod, ako sa naučiť používať svoj ďalekohľad. Kapitoly: planéty, hviezdy, objekty hlbokého vesmíru, galaxie, Mesiac, Slnko, druhy ďalekohľadov...
V druhej časti sa nachádza register ľahko pozorovateľných objektov ako aj vyhľadávacie mapy s kresbami objektov. Je to vynikajúca kniha v slovenčine, doporučujeme ju kúpiť pred každou kúpou teleskopu, pretože popisuje výhody a nevýhody jednotlivých konštrukcií teleskopov, rady a skúsenosti pri pozorovaní. Je napísaná amatérskym astronómom veľmi stručne a zrozumiteľne.
Kniha je určená najmä pre začiatočníkov, ale disponuje zaujímavosťami, návodmi a je dobrou pomôckou aj pre pokročilejších pozorovateľov.
Knižka nám pomôže naučiť sa ako pozorovať objekty nášho vesmíru už aj s malým ďalekohľadom, ako by som mal začať pozorovať, ako sa dá zorientovať na oblohe, ako mám používať môj ďalekohľad, čo s ním môžem na nočnej oblohe vidieť.

Knižka "Hviezdny atlas" obsahuje aj abecedný zoznam obľúbených objektov a množstvo máp nočnej oblohy, ktoré tvoria viac ako polovicu počtu strán celej publikácie. Publikácia sa venuje aj opisu rôznych typov teleskopov, okulárov a statívov, takže môže poslúžiť aj pri správnom výbere vhodného teleskopu. Ďalej vysvetľuje rôzne metódy pozorovania. Obsahuje aj jednoduchú mapu Mesiaca s popisom najzaujímavejších objektov pozorovateľných na jeho povrchu a objasňuje základné informácie využiteľné pri pozorovaní Slnka, ....

 

Počet strán: 110 strán
Väzba: pevná väzba
Rozmer: 170×235 mm
Hmotnosť: 480 g
Jazyk: slovenský jazyk
ISBN: 9786155015021
Autor a kompozícia: Péter Vizi / GEOBOOK Hungary, 2010 /

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.