PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Výmena tovaru

Výmena alebo vrátenie tovaru zakúpeného na www.dalekohlady-puskohlady.sk

Prišiel Vám domov tovar, ktorý ste si objednali na dalekohlady-puskohlady.sk, ale nie ste s ním spokojný? Ku všetkých objednávkam sa snažíme pristupovať s maximálnou starostlivosťou a zodpovednosťou a vieme, ako nepríjemné je, keď zo zakúpeného tovaru nemáte radosť. Našim cieľom je mať zákazníkom, ktorí budú spokojní s nami, aj so zakúpeným tovarom, pretože iba v tom prípade sa k nám vrátia.

Všetci zákazníci, ktorí u nás zakúpili tovar, ho môžu do 14 dní od prevzatia vrátiť z dôvodov popisovaných vyššie alebo bez udania dôvodu, toto je zákonom stanovená lehota. U nás môžete tovar vrátiť do 30 dní bez udania dôvodu a my Vám vrátime obratom peniaze. Našim cieľom je ponúknuť Vám viac času na odskúšanie a rozhodnutie.

Ak sa rozhodujete dlhšie či si ponechať zakúpený tovar alebo nie, stále ho u nás môžete vymeniť do 60 dní od nákupu za iný tovar z našej ponuky.

Za akých podmienok môžete tovar vrátiť/vymeniť?

 • Tovar nesmie byť použitý, nesmú byť na ňom známky používania
 • Tovar musí byť kompletný vrátane príslušenstva a návodu
 • Tovar nesmie byť žiadnym spôsobom poškodený. Doporučujeme, aby ste pri rozbaľovaní tovaru neponičili originálny obal, alebo sáčky.
 • Spoločne s vráteným tovarom treba poslať originálny doklad o nákupe
 • Tovar nesmie byť poslaný na dobierku, takáto zásielka nebude z našej strany prijatá
 • Zásielku doporučujeme pri posielaní poistiť na sumu zodpovedajúcej hodnote tovaru

Ako postupovať v prípade vrátenia/výmeny?

 • Vyplňte prosím reklamačný formulár, ktorý je dispozícii na stiahnutie na tejto stránku. Stiahnete ho úplne bežným spôsobom po kliknutí na tlačítko uložiť, následne si zvolíte miesto na disku, kde sa má súbor uložiť
 • Reklamačný formulár následne otvoríte, vytlačíte a s perom vypíšete. Do popisu napíšte či si želáte tovar vrátiť, alebo vymeniť za iný tovar. Na záver tento formulár podpíšte
 • Formulár vložte do zásielky, ktorá bude obsahovať tovar, doklad o kúpe (faktúru) a tento formulár. Tovar je potrebné poslať kompletný, podľa možnosti v originálnom balení.

  https://www.dalekohlady-puskohlady.sk/download/reklamacny_list.pdf

Reklamačný list

Reklamačný list na stiahnutie

Tovar je potrebné zaslať na adresu: JURYKO, s.r.o., Komenského 5, 911 01 Trencin

Požiadavka našich zákazníkov na vrátenie/výmenu tovaru je vyriešená v najrýchlejšom možnom čase, najneskôr však do 10 pracovných dní. V prípade, že nový tovar nie je skladom, zákazníka informujeme telefonicky a dohodneme si s ním ďalší postup.
Pri vrátení tovaru s požiadavkou na vrátenie kúpnej ceny zašleme pri splnení všetkých uvedených podmienok kúpnu cena na Váš bankový účet, a to najneskôr do 14 dní po fyzickom obdržaní zásielky. Predávajúci nie je povinný vrátiť kupujúcemu platby pred tým, ako mu je doručený tovar, alebo kým kupujúci nepreukáže zaslanie tovaru späť predávajúcemu, ibaže predávajúci navrhne, že si tovar vyzdvihne osobne alebo prostredníctvom ním poverenej osoby.

V prípade akýkoľvek otázok ohľadom vrátenia alebo výmeny tovaru, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre Vás.