PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Teleskop Meade Infinity 70/600 AZ

Kód tovaru: 71670
Výrobca Meade

Teleskop Meade Infinity 70/600 AZ je šošovkový teleskop. Priemer objektívu (apertúra) je 70 mm. ohnisková vzdialenosť je 600 mm. Tento teleskop je kvalitným refraktorom pre začiatočníkov, určený na pozorovanie Mesiaca a ďalších objektov slnečnej sústavy.
Cena s DPH113 €
Cena bez DPH94 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePiatok 21.02 Prepravnou spoločnosť UPS:Sobota 22.02 Slovenskou poštou:Pondelok 24.02
Preloader

Teleskop Meade Infinity 70/600 AZ je šošovkový teleskop. Priemer objektívu (apertúra) je 70 mm. ohnisková vzdialenosť je 600 mm. Tento teleskop  je kvalitným refraktorom pre začiatočníkov, určený na pozorovanie Mesiaca a ďalších objektov slnečnej sústavy. Jeho 70mm šošovky objektívu vytvárajú jasný a ostrý obraz. Tento model vám umožní pozorovať polárnu ľadovú čiapku a more na Marse počas opozície, fázy Venuše, prstence Saturnu a mnoho ďalších nebeských objektov. Teleskop je tiež vhodný pre pozemské pozorovania.

Sada obsahuje dva okuláre - okulár s dlhou ohniskovou vzdialenosťou umožňuje pokryť veľkú plochu, zatiaľ čo okulár s krátkou ohniskovou vzdialenosťou je určený pre pozorovanie pri vysokých zväčšeniach. Model je vybavený hľadáčikom s červeným bodom. Balíček obsahuje tiež DVD so softvérom Planetarium. Teleskop je nainštalovaný na alt-zameriavacim držiaku. Tieto držiaky sú ľahko použiteľné a sú optimálne pre vizuálne pozorovanie. Softvér Autostar Suite Astronomer Edition vám pomôže naučiť sa poznať nočnú oblohu. Zobrazuje viac ako 10 000 nebeských objektov vrátane planét, hviezd, galaxií a hmlovín. Môžete si vytlačiť hviezdne mapy a dokonca naplánovať pozorovanie. Pracuje na ľubovoľnom počítači so systémom Windows.

Základné charakteristiky: Teleskop je dodávaný so všetkým potrebným pre prvé pozorovanie divov nočnej oblohy. 70mm (2,8 ") refrakčný teleskop poskytuje jasný obraz, ktorý je ideálny pre pozorovanie ako pozemských, tak nebeských objektov. Obsahuje alt-zameriavacií držiak s páčkou pre ovládanie pomalého pohybu pre pozorovanie nebeských objektov pri pohybe po nočnej oblohe. Dodávaný s 2 okulármi pre pozorovanie širokej škály objektov (Mesiac, planéty alebo krajina) a 2x objektívom Barlow, ktorý zdvojnásobuje zväčšenie každého okuláru. Bonusové DVD Autostar Suite Astronomy planetárium s viac ako 10 000 nebeskými objektami (len pre PC s Windows).   Obsahuje hľadáčik s červeným bodom, ktorý vám pomôže nájsť objekty, ktoré chcete pozorovať.

Názor experta

 
Klady
 
 
Zápory

 

Technické parametre:

Optická konštrukcia: refraktor
Optický systém: achromatický
Povrchová úprava optiky: plná antireflexná vrstva     
Priemer objektívu (apertúra), mm: 70     
Ohnisková vzdialenosť, mm: 700     
Svetelnosť: f / 10     
Limitné hviezdna veľkosť: 11,3     
Okuláre: dva (2) okuláre MA (26mm a 9mm), 1,25
Barlowova šošovka: 2x
Hľadáčik: s červenou bodkou     
Okulárový výťah: 1,25 ° hrebeň a pastorkový zaostrovač
Zásobník na príslušenstvo: áno     
Riadenie teleskopu: ručné     
Montáž: azimutálna    
Ovládanie jemného nastavenia: vertikálne     
Ďalšie vlastnosti: diagonálny hranol: 90 °, 1,25 "     
Typ užívateľa: začiatočníci, deti     
Pozorované objekty: pozemné objekty, planéty     
Hmotnosť, kg: 3,38     
Rozmery, mm: 980 x 980 x 1320

 
Teleskopy
šošovkové (refraktory)
70-90mm
Montáž AZ