PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Teleskop Bresser Venus 76/700

Teleskop Bresser Venus 76/700Teleskop Bresser Venus 76/700
Kód tovaru: 8843200
Výrobca Bresser

Zrkadlový ďalekohľad, ktorý je ideálny pre nenáročných pozorovateľov a začiatočníkov, je vhodný pre pozorovanie planét, Mesiaca a jasnejších objektov slnečnej sústavy.
Cena s DPH116 €
Cena bez DPH97 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePiatok 21.02 Prepravnou spoločnosť UPS:Sobota 22.02 Slovenskou poštou:Pondelok 24.02
Preloader
Ďalekohľad je vybavený okulármi typu Huygens s ohniskovou vzdialenosťou 20mm, 12.5mm a okulárom SR-6mm pre väčšie zväčšenie. Je dodávaný s LED zámerným hľadáčikom.
Balenie obsahuje: tubus s optikou, hl.statív, 1.5x prevratná šošovka, mesačný filter, LED zámerný hľadáčik, planetárny astro freeware Cartes du Ciel.
 
 
Technické parametre:
 

Priemer objektívu:
76mm
Sveteľnosť: f/9
Hľadáčik: LED zámerný (Červený bod)
Ohnisková vzdialenosť: 700mm
Zväčšenie: 35-262x
Využiteľné zväčšenie: 152x
Okuláre: SR-4, H-12,5mm, H-20mm
Hmotnosť: 3,8kg
Záruka: 24 mesiacov
 
Príslušenstvo pre teleskop:
- mesačné filtre pre zvýšene kontrastu a zvýšenie komfortu pozorovania pri silnom žiarení mesiaca
- farebné filtre pre lepší kontrast pri pozorovaní planét, hviezd, alebo deep sky-objektov
- slnečné filtre pre pozorovanie slnka. Pozor nikdy sa nepozerajte do slnka cez ďalekohľad bez takejto fólie, hrozí vážne porušenie zraku!
  Filter je príslušenstvom pre teleskopy značky Sky-Watcher. Pre teleskopy iných výrobcov nemusí vždy presne pasovať.
- astronomické kamery pre prenesenie zážitkov z pozorovania do počítača cez USB
- T2 krúžky pre pripojenie zrkadlovky priamo na teleskop
 
Ak si neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme, vysvetlíme čo bude vhodné práve pre Váš teleskop a Vaše potreby.
 
Ak máte záujem o iné príslušenstvo, kontaktujte nás. Možnosti rozšírenia a vybavenia teleskopu sú neobmedzené, vieme Vám zabezpečiť akékoľvek iné príslušenstvo, ktoré ste nenašli v našej ponuke.

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Puškohľady
Teleskopy