PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

SkyWatcher Paralaktická montáž EQ3 s hliníkovým statívom

Sky-Watcher Paralaktická montáž EQ3 s hliníkovým statívomSky-Watcher Paralaktická montáž EQ3 s hliníkovým statívom
Kód tovaru: EQ3
Výrobca Sky-Watcher

Sky-Watcher Paralaktická montáž EQ3 s hliníkovým statívom je ideálna pre stredne veľké ďalekohľady a jednoduchšie astrofotografovanie.
Cena s DPH325 €
Cena bez DPH271 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Sky-Watcher Paralaktická montáž EQ3 s hlinikovým statívom  je robustnej konštrukcie. Určená je pre stredne veľké amatérske ďalekohľady, ktoré môžu byť vybavené množstvom príslušenstva. Odporúča sa pre stredne veľké ďalekohľady s priemerom 10-15 cm. Poskytuje možnosť nadstavenia v oboch osiach. Statív ma hliníkové nohy priemeru 65mm, ktoré možno nadstavovať v rozsahu 1000-1550mm. Maximálne zaťaženie montáže je 7kg.

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.