PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Kolimátor s bočným laserom

Kolimátor s bočným laseromKolimátor s bočným laserom
Kód tovaru: JUS
Výrobca Sky-Watcher

Kolimátor s bočným laserom môže byť použitý pre kontrolu a správne zacielenie pred každým pozorovaním.
Cena s DPH55 €
Cena bez DPH46 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíneodber ihneď Prepravnou spoločnosť UPS:Pondelok 10.08 Slovenskou poštou:Utorok 11.08
Preloader
Kolimátor s bočným laserom, môže byť použitý pre kontrolu a správne zacielenie pred každým pozorovaním. Tento laserový kolimátor vojde do 1,25 ". Zaostrovací proces možno skontrolovať zozadu ďalekohľadu pri práci s nastavovacími skrutkami. Kolimátor je možné nastaviť v 7 úrovniach , čo znamená , že laser nebude príliš jasný pri nočnej práci. 1.25". Dodáva sa s 2 " - > 1,25 " adaptérom. Laserový lúč je rovnobežný s telom zariadenia, ale v prípade potreby, nosník sám kolimuje s tromi malými skrutkami, ktoré sa nachádzajú na stranách . Ak chcete skontrolovať kolimátor sami, pomaly otáčajte v zaostrovaní a skontrolujte , ako robí laser priame pohyby .

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.