PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Celestron NexStar 4SE Maks.-Cassegrain

Celestron NexStar 4SE Maks.-CassegrainCelestron NexStar 4SE Maks.-Cassegrain
Kód tovaru: 11049
Výrobca Celestron

Astronomický ďalekohľad typu Maksutov-Cassegrain, antireflexná úprava MC, objektív 102mm, ohnisková vzdialenosť 1325mm, max. použiteľné zväčšenie cca 250 násobné
Cena s DPH749 €
Cena bez DPH624 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Ďalekohľad typu Maksutov-Cassegrain, ďalšia generácia Maksutov-Cassegrain s antireflexnou úpravou MC. Nastavuje sa takmer automaticky len s Vašom minimálnou pomocou.
Databáza obsahuje viac ako 40.000 objektov, stačí zadať súradnice, dátum, čas a ďalekohľad nastaviť na tri ľubovoľné objekty na oblohe a pozorovanie začína. Nezáleží pri tom na tom čo na oblohe ukážete, či hviezdu, planétu, alebo Mesiac. Ďalekohľad je upevnený na statíve z oceľovými nohami. Naklopením je možné spraviť zo statívu profesionálnu paralaktickú montáž, ktorou je možné fotografovať objekty nočnej oblohy.

 
Technické parametre:

Priemer objektívu v mm: 102
Ohnisková vzdialenosť v mm: 1325
Hľadáčik: elektronický bod
Okuláre: 25
Zväčšenie s uvedeným
okulárom:
53x
Najväčšie použiteľné zväčšenie: cca. 250 násobné
Zenitový hranol: áno - zabudovaný
Montáž: azimutálna/paralaktická s motorickým jemným pohybom v oboch osiach
Motorický pohon: áno, obe osi
Ovládanie: NexStar, 4000 objektov v databáze
Statív: kovový výškovo nastaviteľný
Napájanie: batéria - 8x1.5V, prípadne napájanie zo sieťového adaptéra
CD-ROM: The Sky Level 1
Hmostnoť: cca 9,5 kg
Záruka: 24 mesiacov


Príslušenstvo pre teleskop:
- mesačné filtre pre zvýšene kontrastu a zvýšenie komfortu pozorovania pri silnom žiarení mesiaca
- farebné filtre pre lepší kontrast pri pozorovaní planét, hviezd, alebo deep sky-objektov
- slnečné filtre pre pozorovanie slnka. Pozor nikdy sa nepozerajte do slnka cez ďalekohľad bez takejto fólie, hrozí vážne porušenie zraku!
- astronomické kamery pre prenesenie zážitkov z pozorovania do počítača cez USB
- T2 krúžky pre pripojenie zrkadlovky priamo na teleskop
 
Ak si neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme, vysvetlíme čo bude vhodné práve pre Váš teleskop a Vaše potreby.
 
Ak máte záujem o iné príslušenstvo, kontaktujte nás. Možnosti rozšírenia a vybavenia teleskopu sú neobmedzené, vieme Vám zabezpečiť akékoľvek iné príslušenstvo, ktoré ste nenašli v našej ponuke.


 

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Teleskopy
Montáž GoTo
Maksutov-Cassegrain
90-113mm