PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Kamera Omegon CCD Solar System imager

CameraOmegon-CCD-Solar-System-Imager
CameraOmegonCCD-Solar-System-Imager
CameraOmegonCCD-Solar-System-Imager3
Kód tovaru: 18877
Výrobca Omegon

Kamera Omegon CCD Solar System Imager umožní prenášať fotografie z planét priamo do vášho počítača. Webkamera Omegon vám ponúka jednoduchý spôsob fotografovania planét a mesiaca.
Cena s DPH149 €
Cena bez DPH124 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Kamera Omegon CCD Solar System Imager umožní prenášať fotografie z planét priamo do vášho počítača. Webkamera Omegon vám ponúka jednoduchý spôsob fotografovania planét a mesiaca. Aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti s astrofotografiou, po krátkom čase už budete môcť predviesť krásne fotografie planét. 
 
Omegon CCD Solar System Imager je určite jedným z najlacnejších spôsobov, ako robiť vysoko kvalitné fotografie mesiaca a planét. Patrí medzi ne nový vstavaný grafický radič, ktorý umožňuje rýchlosť sťahovania až 30 snímok za sekundu cez rozhranie USB 2.0. Ak je pripojený dostatočne rýchly počítač, fotoaparát dokáže dodať až 30 záberov.

Nastavenie webovej kamery je veľmi jednoduché. Je pripojená cez USB rozhranie. Nízka hmotnosť nie je problémom ani pre najzákladnejšie teleskopické držiaky. Dodávka obsahuje 1,25 ”teleskopický adaptér, takže môžete kameru pripojiť priamo k teleskopu namiesto okulára.

Planéty budú pri pripájaní fotoaparátu k teleskopu stále príliš malé. Preto odporúčame použiť Barlowovu šošovku s každou webovou kamerou. To zvyšuje ohniskovú vzdialenosť a zobrazuje planétu ako väčší obrázok. Okrem toho odporúčame použiť infračervený filter Omegon, ktorý si môžete zakúpiť spolu s kamerou.

Teraz môžete nový Omegon CCD Solar System Imager používať optimálne s CD softvérom Omegon. Jednoducho vložte CD do CD mechaniky a užívateľsky prívetivé rozhranie sa spustí automaticky. Môžete si vybrať požadovaný jazyk z nemčiny, angličtiny, francúzštiny alebo poľštiny. K dispozícii máte aj výber rôznych ovládačov a softvéru pre systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7 (64 bitov).CD obsahuje:

    Ovládač Windows XP
    Windows Vista / 7 pre 32 a 64 bitové ovládače
    Zobrazovací softvér AMcap
    Softvér na spracovanie obrazu Registax
    inštalácia a softvérové ​​príručky

Technické parametre:

Veľkosť čipu (mm): 3,6 x 2,7
Citlivosť na svetlo (lx): <1
Bitová hĺbka (Bit): 24
Rozhrania USB: 2.0
Podporované operačné systémy: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7
Dĺžka kábla (m): 2,1
Obrázky za sekundu: 30
Formát obrázku: JPEG, BMP, RAW
Veľkosť pixelu: 5,6
Rozlíšenie Fotografie (Pixel): 640x480
Video funkcia: áno
Formát videa: MPEG, AVI
Max. dĺžka videa: nekonečná
Automatické vyváženie: bielej
Čip - uhlopriečka (mm): 4,5
Typ CCD: CCD čipu (ICX098BQ)
Farba: čierna