PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií
×

Chyba

File not found

Puškohľad Hawke Vantage 4x32 Duplex

Puškohľad Hawke Sport HD 4x32 DuplexPuškohľad Hawke Sport HD 4x32 Duplex
Puškohľad Hawke Sport HD 4x32 Duplex
Kód tovaru: 14100
Výrobca Hawke

Puškohľad Hawke Vantage 4x32 Duplex maximálne využijeme na malokalibrovku. Ponúka výnimočnú kvalitu za bezkonkurenčnú cenu bez zníženia optického výkonu.
Cena s DPH65 €
Cena bez DPH54 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčíneUtorok 2.06 Prepravnou spoločnosť UPS:Streda 3.06 Slovenskou poštou:Štvrtok 4.06
Preloader
Puškohľad Hawke Vantage 4x32 Duplex ponúka výnimočnú kvalitu za bezkonkurenčnú cenu, bez zníženia optického výkonu alebo straty kvality. HD (High Definition) optické povlaky na všetkých šošovkách znižujú odraz svetla interne aj externe, čím sa zvyšuje množstvo svetla, ktoré dopadá na oko. To zlepšuje jas obrazu Vantage  puškohľadov. Tubus puškohľadu je 25,4 mm. Kompaktné a rýchle zameriavanie eyebell udržiava zameriavací kríž  jasný a ostrý. Tento puškohľad maximálne využijeme na malokalibrovku. Čierna mono trubica je v matnom vyhotovení. Je odolný proti otrasom, lebo je testovaný na vysoký spätný ráz pušky. Je vodeodolný, nárazuvzdorný a odolný pri použití v hmle.

Názor experta

Odolný puškohľad pre lovecké účely. Ideálna kombinácia s malokalibrovkou.

Klady
  • odolná konštrukcia
  • nízkoprofilové vežičky
Zápory
  • pre jemnejšie zamierenie a korekcie voľte model s krížom Mildot
 
Technické parametre:

Zväčšenie: 4 x
Priemer objektívu: 32 mm
Zorné pole: 10,7/100m
Očný reliéf: 76mm
Dĺžka: 284mm
Hmotnosť: 266g
Záruka: 60 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Puškohľady
Pevné zväčšenie
25,4mm
do 32mm