PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Puškohľad Hawke Sidewinder ED 10-50×60 TMX

Puškohľad Hawke Sidewinder ED 10-50×60 TMXPuškohľad Hawke Sidewinder ED 10-50×60 TMX
Puškohľad Hawke Sidewinder ED 10-50×60 TMX
Puškohľad Hawke Sidewinder ED 10-50×60 TMX
Kód tovaru: 17370
Výrobca Hawke

Vlajková loď medzi puškohľadmi Hawke. Revolučná technoloógia ED skiel prináša brilantný obraz. Skvelé technické prevedenie puškohľadu pre športových strelcov.
Cena s DPH990 €
Cena bez DPH825 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Modelová rada Sidewinder bola navrhnutá, aby spĺňala vysoké požiadavky pre presnú streľbu na dlhé vzdialenosti. 30 mm jednoliate telo puškohľadu poskytuje silnú a stabilnú platformu pre všetky typy kalibrov. Tento model disponuje s vysoko kvalitným optickým systémom vypracovaným pomocou technológie ED. Výrazným znakom rady Sidewinder je aj veľké koleso bočnej paralaxy.

Zámerná osnova typu TMX vychádza z osnovy Mildot obsahuje však rad vylepšení, ktoré ocenia hlavne športoví strelci. V oboch smeroch pomocné body a čiarky v polovičných rozostupoch, ktoré uľahčujú presné zamierenie cieľa. Kríž je jasný, ostrý a dobre čitateľný, je možné ho farebne podsvietiť  s jemným doladením ostrosti a sýtosti podsvietenia.

Medzi ovládacie prvky puškohľadu patria výborne čitateľné vežičky (s možnosťou nulovania) s krokom klikania ¼ MOA. Vežičky je možné nulovať. Zároveň je možná ich výmena za vežičky s krokom klikania 1/8 MOA, prípadne 1/10 MRAD. Nastavenie zväčšenia sa prevádza ergonomicky riešeným zoom krúžkom, ktorý drží svoju polohu aj pri silnom spätnom ráze. Paralaxa sa ovláda bočným 100mm kolesom a je účinná od vzdialenosti 9 m do nekonečna.

Tento robustný puškohľad je určený pre použitie pri športovej streľbe a streľbe na dlhé vzdialenosti. V krabicovom balení sa nachádzajú krytky šošoviek, slnečná clona, koleso paralaxy, kľúč na uvoľnenie krytky pre osadenie kolesa paralaxy, imbusový kľúč , batéria CR2032 a handrička na čistenie.

Názor experta

Tento model odporúčame športovým strelcom a taktiež pre streľbu na dlhé vzdialenosti. Prevedenie zámernej osnovy ho predurčuje k presnému zamiereniu cieľa s možnosťou merania a prenášania bodu zásahu. Výmenné vežičky umožňujú strelcovi výber kroku klikania a jednotiek MOA, prípadne MRAD.

Klady
  • technológia ED použitá pri optickej sústave / výborný obraz
  • jednodielny tubus
  • ovládanie paralaxy bočným kolesom
  • výmenné vežička s možnosťou voľby kroku klikania a jednotiem MOA/MRAD
  • slnečná clona v balení
  • krytky objektívu a okuláru v balení
  • výborný TMX zámerný kríž s možnosťou voľby intenzity podsvietenia
  • ergonomické ovládanie zväčšeni
  • použiteľný pre všetky kalibre
Zápory
  • vyššia hmotnosť

Technické parametre:

Zväčšenie: variabilné
Veľkosť zväčšenia: 10-50x
Priemer objektívu: 60 mm
Priemer tubusu: 30 mm
Vodotesný: áno
Plnený dusíkom: áno
Rektifikačný krok (klikanie): 1/4 MOA (možnosť výmeny vežičiek s 1/8MOA a 1/10MRAD)
Zámerný kríž: TMX
Osvetlený stred: červený kríž
Paralaxa: bočná s kolesom. Ostrenie od 9m do nekonečna
Zorné pole v 100m: 3,9-08 m
Celková dĺžka: 458 mm
Hmotnosť: 980 g
Záruka: 60 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu. 

 

Puškohľady
Variabilné zväčšenie s osvetleným bodom
nad 55mm
30mm