PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Puškohľad Fomei Foreman 3-12x50 Duplex

Kód tovaru: OY6259
Výrobca Fomei

Puškohľad Fomei Foreman 3-12x50 Duplex predstavuje svojou chránenou značkou Foreman puškohľady vyššej triedy. Pre lepšiu priepustnosť sú šošovky pokryté vysoko kvalitnou vrstvou HTC PRO.
Cena s DPH392 €
Cena bez DPH327 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčíneUtorok 2.06 Prepravnou spoločnosť UPS:Streda 3.06 Slovenskou poštou:Štvrtok 4.06
Preloader

Puškohľad Fomei Foreman 3-12x50 Duplex predstavuje svojou chránenou značkou Foreman puškohľady vyššej triedy. Pre lepšiu priepustnosť sú šošovky pokryté vysoko kvalitnou vrstvou HTC PRO (high transmission coating). Označenie puškohľadov IR - ES (Illuminate reticle - electronic swith) predstavuje osvetlenú osnovu s elektronickým nastavením jasu. Červený bod sa dá elektronikcy ovládať v  nelineárnom rozsahu 16 krokov. Prvých 5 krokov znamená, že jas medzi 0-9% je možné nastaviť osvetlenie červeného bodu veľmi jemne (1-3-5-7-9%). Zvyšok krokov potom ovláda 10-100 % jasu. Pre poľovníkov, ktorí lovia za šera alebo v noci je toto riešenie veľmi dobré, lebo im umožňuje nastavenie žeravenia bodu podľa ich požiadaviek a potrieb. pri tomto puškohľade si naozaj nájde "svoju" pozíciu osvetlenia každý užívateľ. Ako pre noc, tak pre jasný slnečný deň. Zapnutie a vypnutie jasu prevádzame stračením tlačidla + na 2 sekundy (ON) a - na 2 sekundy (OFF). Po opätovnom zapnutí bude jas bodu rovnaký ako pred vypnutím. K automatickému vypnutiu dôjde po 2 hodinách.

Názor experta

Výborný kandidát na lovecký puškohľad. Aj za zhoršených svetelných podmienok.

Klady
  • vynikajúci model na lov
  • osvetlenie zámernej osnovy vo viacerých úrovniach intenzity
  • šetrenie batérie, po 2 hodinách nečinnosti sa prísvit vypne
  • pomer cena/výkon viac ako dobrý
Zápory
  • pri nižších teplotách je ovládanie paralaxy tuhšie (nemá však vplyv na správnu funkciu)


Technické parametre:

Zväčšenie: 3-12x
Priemer objektívu: 50 mm
Zorné pole v 1000m: 12,2-3,5 m
Optický výstup: 16,7-4,16 mm
Priemer tubusu: 30 mm
Úprava šošoviek: HTC
Rektifikácia: 1/4 MOA
Nastavenie paralaxy: 50 -? m
Záruka: 5 rokov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Variabilné zväčšenie s osvetleným bodom
30mm
Puškohľady
50-55mm