PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Puškohľad Fomei Beater II 1-4x24 SMC G4

pfbii142449
pfbii142426
pfbii142433
pfbii142443
pfbii14245zk4
Kód tovaru: OY6271
Výrobca Fomei

Variabilné puškohľad novej generácie s červeným bodom plnený dusíkom. Vyniká vysokou odolnosťou proti spätnému rázu zodpovedajúcemu napríklad 300WIN Magnum. Tubus je vyrobený z jedného kusu a jeho steny sú zosilnené pre vyššiu tuhosť. Úprava šošoviek: SMC.
Cena s DPH235 €
Cena bez DPH196 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Model druhej generácie uspešné radu FOMEI Beater. Variabilný optika, zameriavací osnova je vybavená červeným bodom.

Telo puškohľadu je plnené suchým dusíkom. Vyniká vysokou odolnosťou proti spätnému rázu zodpovedajúcemu napríklad 300WIN Magnum. Tubus je vyrobený z jedného kusu a jeho steny sú zosilnené pre vyššiu tuhosť. Optická časť je ošetrená SMC vrstvami pre vysokú svetelnú priepustnosť a brilanciu obrazu. Pre uchytenie na zbraň doporučujeme použiť pevnú násuvnú oceľovú montáž pre tubus 30mm.

Ovládanie jasu červeného bodu je na ľavej strane tela puškohľadu. Intenzitu bodu možno regulovať v 6 stupňoch. 3 stupne pre denné osvit a 3 stupne pre nočné osvit. Intenzita osvetlenia je ovládaná tak, že jas červeného bodu je zvyšovaný vždy smerom od 0 (viď obrázok). To umožňuje jednoduchú a rýchlu voľbu vo dne aj v noci .Z každej pozície možno osvetlenie vypnúť otočením oboma smermi. Tým je jednoducho puškohľad pripravený pre opätovné zapnutie na poslednej použitej polohe osvitu červeného bodu.

Beater II je vybavený novým ergonomickým dizajnom pre ovládanie variabilného zväčšenie. Je vybavené výstupkom, ktorý umožňuje kontrolovať nastavenie zväčšenia obrazu hmatom. Strelec má tak vždy prehľad o nastavenie zväčšenia, aj v noci. Krytky nastavenia optiky a ovládanie intenzity červeného bodu sú opatrené novým dizajnom, ktorý uľahčuje manipuláciu s nimi. Pri výrobe beater II boli použité nové materiály pre uloženie optiky zameriavací osnovy, ktoré sú u týchto modelov z mosadze.

Názor experta

Variabilný puškohľad Fomei Beater II. 1-4x24 IR-SF (G4) novej generácie s červeným bodom plnený dusíkom. Vyniká vysokou odolnosťou proti spätnému rázu zodpovedajúcemu napríklad 300WIN Magnum. Vhodný na lov.

Klady
  • vhodný model na lov
  • osvetlenie zámernej osnovy v 6-tich úrovniach intenzity
  • šetrenie batérie, po 2 hodinách nečinnosti sa prísvit vypne
  • nastavenie zväčšenia je možné vďaka výstupku ovládať hmatom
Zápory
  • občasná kontrola stavu batérie, keďže je nutná pre osvetlenie osnovy

Technické parametre:

Zväčšenie: 1-4x
Priemer objektívu: 24mm
Zorný uhol: 19-5 °
Zorné pole v 1000m: 335-87m
Optický výstup: 15,2-5,2mm
Priemer tubusu: 30mm
Úprava šošoviek: SMC
Nastavenie paralaxy: 100m
Dĺžka: 241mm
Hmotnosť: 442g
Záruka: 60 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.


Variabilné zväčšenie s osvetleným bodom
30mm
Puškohľady
do 32mm