PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Nočné videnie Pulsar Challenger GS 1x20 Sada

Nočné videnie Pulsar Challenger GS 1x20 SadaNočné videnie Pulsar Challenger GS 1x20 Sada
Kód tovaru: 74095
Výrobca Pulsar

Nočné videnie Pulsar Challenger GS 1x20 Sada predstavuje nočné videnia Challenger GS 1x20 a hlavovú montáž
Cena s DPH384 €
Cena bez DPH320 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Nočné videnie Pulsar Challenger GS 1x20 je multifunkčné zariadenie na nočné videnie so zväčšením 1:1. Môže byť použité nasledovne:

- monokulárne nočné videnie, pozorovanie z ruky
- nočné okuliare, pri kúpe hlavovej sady je možná inštalácia na ľavé alebo pravé oko
- pomocou adaptéra je možné ho pripevniť na puškohľad

Jeho všestrannosť umožňuje kompaktné a ľahké telo, ktoré spĺňa podmienku vodotesnosti podľa normy IP46. Môže byť použité v hmle, za dažďa alebo v prašnom prostredí. Základom konštrukcie Challenger GS je elektro-optický menič CF-Super, v kombinácii so špeciálne navrhnutým svetelným objektívom a širokouhlým šošovkovým okulárom. Výsledkom je zobrazenie s jasným, geometrický presným obrazom vo vysokom rozlíšení, zbaveným skreslenie v celom zornom poli.

Nočné videnie Pulsar Challenger GS 1x20 je vybavené IR prísvitom, ktorý sa ovláda jediným vypínačom. Je možné ľahké pripojenie externého prísvitu, ktorý znásobí výkon nočného videnia.

Oblasť uplatnenia Challenger GS 1x20 je veľmi široká: turistika, lov, ochrana priemyselných a súkromných majetkov, vojenské a športové hry (napr. Airsoft Alebo paintball a iné
 
Názor experta

Klady

- malé, ľahké, univerzálne použitie
- vodeodolné nočné videnie
- jednoduchá montáž hlavovej sady
- jednoduchá montáž externého prísvitu

Zápory

- použitie externej IR lampy je viac ako vhodné
 

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Nočné videnie
Monokulárne