PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Digitálny puškohľad Pulsar DIGISIGHT LRF N 870

Kód tovaru: 74601015
Výrobca Pulsar

Digitálny puškohľad Pulsar DIGISIGHT LRF N 870 je zameriavací ďalekohľad s citlivým CCD snímačom a vstavaným laserovým meračom vzdialenosti. Prístroj je vybavený pokročilou technológiou SumLight.
Naša cena1550 €
Základná cena s DPH1599 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Digitálny puškohľad Pulsar DIGISIGHT LRF N 870 je zameriavací ďalekohľad s citlivým CCD snímačom a vstavaným laserovým meračom vzdialenosti. Prístroj je vybavený pokročilou technológiou SumLight a moderným displejom typu OLED. Integrovaný laserový diaľkomer s rozsahom až do 400m umožňuje merať vzdialenosť v režime jedného merania alebo v režime skenovania s presnosťou až ± 1 m. Základné zväčšenie 4.5x možno krokovo s odstupom 0,5x meniť až do zväčšenia 9x. K dispozícii je tak škála 10 zväčšení. Nastavenie zväčšenia je zobrazené v spodnej časti obrazovky.Ďalekohľad zaisťuje stráženie svojej polohy náklonu. Ak je o uhol náklonu v horizontálnej osi väčší ako 5 stupňov, na displeji sa objaví výstražné znamenie - šípky s uvedením smeru a úrovne sklonu. Čím viac riadkov bude v šípke, tým väčší je uhol bočného sklonu.
V závislosti na miestnom terénu alebo pri meraní z kazateľníc sa odporúča používať meranie v režime THD, keď s ohľadom na uhol polohy strelca voči cieľu (jeho hodnota je zobrazený na displeji) diaľkomer vypočíta skutočnú vodorovnú vzdialenosť k objektu.
Štandardné nastrelenie Digisight sa vykonáva "nastrelením na jeden zásah", ktorá pri modeli Digisight LRF je doplnená ďalšiou praktickou funkciou "Freeze". Po vykonaní kontrolného výstrelu strelec mieri na stred terča a ukladá do pamäte prístroja obrázok terča s bodom zásahu. V ďalšom kroku vyvoláva náhľad uloženého obrázka a vykonáva korekciu polohy zámernej osnovy nastavením jej stredu na bod zásahu.
DIGISIGHT má voliteľnú zámernú osnovu.cZámerná osnova je elektronicky zobrazená na obrazovke kde sa tiež zobrazuje aj cieľový obraz. Vnútorná pamäť Digisight obsahuje 13 typu zámerných osnov rôznych tvarov pre rôzne aplikácie (MilDot, pre kuše, klasické T atď.) Okrem prepínania farby samotnej osnovy - biela / čierna u puškohľadu možno voliť aj farbu centrálneho bodu - červený / zelený.
Puškohľad Digisight N770A je vybavený vstavaným infračerveným laserovým prísvitom s trojstupňovou reguláciou výkonu. Laserové žiarenie spĺňa bezpečnostné podmienku Class 1, a pracuje v neviditeľnej infračervenej oblasti spektra (915 nm).
Digisight má možnosť uložiť do vnútornej pamäte prístroja tri polohy zámernej osnovy, čo môže byť využitá pre voľbu bodu nástrelu pre tri rôzne typy zbraní alebo pre rôzne vzdialenosti. Vďaka použitiu mrazuvzdorného OLED displeja puškohľad je schopný pracovať v normálnom režime pri teplotách pod bodom mrazu a zobrazovať ostrý obraz pri sledovaní dynamických objektov. Puškohľad ponúka odstup oka pre komfortné pozorovanie 67mm - čo je jeden z najlepších parametrov vo svojej triede. Prevádzková doba môže byť významne rozšírená pomocou vysokokapacitných externých napájacích zdrojov (EPS3, EPS5) pripojiteľných k Digisight cez externý napájací konektor. Pri dlhotrvajúcom použití v mrazivom počasí, externé napájacie zdroje môžu byť uložené pod oblečením. Pri zachovaní puškohľadu v polohe so sklonom viac ako 70 ° vertikálne a 30 ° horizontálne po dobu viac ako 10 sekúnd dôjde k automatickému vypnutiu napájania. Ak nevykonávate natáčania videa alebo pozorovania na externom displeji môžete výrazne predĺžiť životnosť batérií odpojením video výstupu. Obe tieto funkcie je možné aktivovať v menu puškohľadu. Digisight LRF majú vysokú odolnosť proti nárazu, a môžu byť použité s kalibru 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375. atď., alebo použitý s pneumatikou, kušou a pod. Diaľkové ovládanie umožňuje základné funkcie prístroja bez toho aby sa museli použiť štandardné ovládacie prvky. Ovládanie je bezdrôtové.
Montážne otvory v základni puškohľadu umožňujú jeho montáž v rôznych polohách. Táto voľba pomáha užívateľovi zabezpečiť vhodné umiestenie optického zameriavača pred okom a závisí od typu zbrane, fyziologických údajov strelca, atď. Digisight je vybavený video výstupom, ktorý umožňuje nahrávanie videa v reálnom čase s využitím externého záznamového zariadenia napr. Yukon MPR.

Názor experta

Klady

- vysoká kvalita rozlíšenia
- laserový diaľkomer až do 400m
- veľký výber zámerných krížov
- silná odolnosť voči spätnému rázu, až 6000J
- zväčšenie 4,5-9x
- video výstup
 
Zápory
  • Nemá

Technické parametre:

Typ videosignálu na výstupe: analógový PAL
Prevádzkové teploty: -20 ° C .. + 50 ° C
Výkon IR zdroja: 20 (class 1) mW
Vlnová dĺžka IR: 915 nm
Max. energie: 6 000 J
Krok rektifikácie: 13 mm / 100m
Svetelnosť: f / 1.0
Vzdialenosť merania: 400 m
Typ displeja: OLED
Presnosť merania: 1 m
Očný reliéf: 67mm
Zväčšenie: 4,5x .. 9xx
Priemer objektívu: 50 mm
Zorný uhol: 5 / 2,4 °
Najkratšia ostriaca vzdialenosť: 5,5m
Vertikálne rozlíšenie: 55řádků / mm
Vzdialenosť rozpoznania: 450m
Dioptrická korekcia: -4 .. + 4dioptrie
Napájanie: 4 - 6,3 (4xAA) V
Rozmery: 340x95x94mm
Hmotnosť: 1kg

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Monokulárne
Nočné videnie