PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Nočné videnie Pulsar Edge GS 2,7x50 L

Nočné videnie Pulsar Edge GS 2,7x50 LNočné videnie Pulsar Edge GS 2,7x50 L
Kód tovaru: 75098
Výrobca Pulsar

Nočné videnie Pulsar Edge GS 2,7x50 poskytuje veľmi ostrý a presný obraz bez skreslenia. Je to jeden z najlepších nočných ďalekohľadov.
Cena s DPH649 €
Cena bez DPH541 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Nočné videnie Pulsar Edge GS 2,7 x50 L je binokulárne nočné videnie univerzálneho použitia. Boli použité nové technológie, a preto ide o jeden z najlepších nočných ďalekohľadov. Predovšetkým sú to zosilňovače jasu obrazu CF-Super v kombinácii so špeciálnou optickou sústavou R-contact a piatich šošovkovýchi okulárov, ktoré dohromady vytvárajú veľmi ostrý a presný obraz bez skreslenia. Na prvý pohľad budete presvedčený, že sa jedná o bezkonkurenčný výrobok vo svojej triede. Pomer zväčšenia k zornému poľu prístroja je zvolený optimálne a prístrojom sa dajú pohodlne detailne prehliadať objekty na vzdialenosť.
Nočné videnie Pulsar Edge GS 2,7x50 L je vybavený laserovým infračerveným prisvietením s ešte dlhším dosahom. Prístroj disponuje aj plynulou reguláciu výkonu, takže prísvit je dobre prispôsobiteľný k rôznym podmienkam pozorovania. Ovládacie prvky prístroja sú premyslene umiestnené na hornej strane pristroja a sú nehlučné a dobre ovládateľné. Nový elektronický blok prístroja automatický stráži úroveň osvetlenia a zníži alebo úplne vypne napájanie zosilňovačov jasu obrazu pri prekročení prahovej úrovne nadmerného osvetlenia, čím sa výrazne šetrí jej životnosť. Nočné videnie Pulsar Edge GS 2,7x50 L je hermetický uzavreté a spĺňa najnáročnejšie podmienky pre použitie v nepriaznivom počasí: hmle, za silného dažďa, sneženia, v miestach s vysokou koncentráciou prachu a pod..

Názor experta
 
Kvalitné a výkonné binokulárne nočné videnie generácie I+


Klady

  • vstavaný laserový výkonný prísvit
  • binokulárne nočné videnie
  • vodeodolný
Zápory


         nemá


Technické parametre:

Zväčšenie : 2,7 x
Priemer objektívu : 50 mm
Prevádzková doba : 50 / 20 ( bez / s IR ) hod
Prevádzkové teploty : -20 .. +40 ° C
Vlnová dĺžka IR : 780 nm
EOM : CF - Super / EP - 33 - SF
Vodeodolnosť : IP46
Priemer výstupnej pupily : 4mm
Očný reliéf : 12mm
Zorný uhol : 13 °
Vertikálne rozlíšenie : 42řádků/mm
Vzdialenosť rozpoznania : 200m
Dioptrická korekcia : ± 4dioptrie
Napájanie : 3V ( 2xAAA ) V
Rozmery : 203x122x65mm
Hmotnosť : 0.85kg

Záruka: 36 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Nočné videnie
Binokulárne