Nočné videnie PARD NV 008 + LRF diaľkomer

Nočné videnie PARD NV 008 + LRF diaľkomer vyniká nízkou hmotnosťou a malými rozmermi, ako aj kvalitným telom z duralu. Dosah pozorovania je až 300m, rozpoznanie na 200m. celý popis

Kód produktu: 186
Výrobca: Pard
Doprava za 1 €
1 060 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Nočné videnie PARD NV 008 + LRF diaľkomer vyniká nízkou hmotnosťou a malými rozmermi, ako aj kvalitným telom z duralu. Dosah pozorovania je až 300 m, rozpoznanie je na 200 m. Na zbraň sa upevňuje pomocou priloženej kvalitnej prípravy na weaver montáž. Zameriavač sa nastreľuje pomocou tzv. "Freeze" metódy. Jedná sa o múdru metódu, keď prvý zásah umiestnite do terča, následne aktivujete funkciu freeze a súradnice kríža posuniete zo stredu do miesta zásahu. Týmto máte zameriavač nastrelený.

Rovnako ako pri modeli NV 007, aj tu vďaka použitiu vysoko kvalitnej elektroniky (citlivý snímač CMOS) a najmodernejšej optiky je obraz v prístroji Pard NV 008 + LRF ostrý aj pri vyššom digitálnom zväčšení. Prístroj je možné použiť aj s inými prísvitmi s vlnovou dĺžkou 850, 915 alebo 940 nm.

Zameriavač má 6,5x až 26x násobný zoom (vďaka funkcii PIP).

Zaznamenané zábery môžete kedykoľvek zobraziť alebo odstrániť. Prísvit nočného videnia Pard NV 008 + LRF je neviditeľný pre ľudí ani pre divé zvieratá a to aj vďaka svojim 3 stupňom intenzity. S ohľadom na to, že ľudské oko má viditeľné spektrum 380 nm až 750 nm možno povedať, že tento prísvit je neviditeľný.

Po inštalácii karty microSD (nie je súčasťou balenia) môžete robiť fotografie alebo natáčať video. Prostredníctvom video výstupu, môžeme pripojiť prístroj k televízoru (NTSC alebo PAL Standard) alebo k počítaču cez USB port.

Balenie obsahuje: nočné videnie - zameriavač Pard NV008 + LRF, púzdro, návod na použitie v češtine, prepojovací kábel USB, prípravu na upevnenie na weaver montáž, Li-ion akumulátor 18650 s ochranou.

 

Technické parametre

Spôsob využitia: S nočným videním
Konštrukcia: Nočné videnie na puškohľad
Maximálne zväčšenie: 6,5 až 26 x
Napájanie: 1ks li-ion akumulátor 18650 3,7V alebo 5V PowerBank do Micro-USB slotu
IR svietidlo: áno
Senzor: CMOS
Vzdialenosť rozpoznania: 200 m
Úroveň ochrany: IP7
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: áno
Rozmery: 162 x 54 x 69 (s očnicou)
Hmotnosť: 0.45 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • nízka hmotnosť a malé rozmery
  • neviditeľný prísvit pre ľudí aj zvieratá
  • kvalitné telo z duralu
  • karta microSD nie je súčasťou balenia

Názor odborníka

Miroslav Jurik

Majiteľ obchodu, cestovateľ, turista a dlhoročný pozorovateľ prírody

Monokulárne nočné videnie s diaľkomerom na puškohľad s nízkou hmotnosťou a malými rozmermi je vybavené vysoko kvalitnou elektronikou a najmodernejšou optikou.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu