Nočné videnie Dorr ZB-500PVE bino s diaľkomerom

Skladom

Nočné videnie DÖRR ZB-500 PVE kombinuje niekoľko užitočných zariadení v jednom: ďalekohľad, zariadenie na nočné videnie, vyhľadávač vzdialenosti a zariadenie na nahrávanie fotografií a videa s funkciou prehrávania. celý popis

Kód produktu: 490339
Výrobca: Dorr
Doprava za 1 €
449 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 16.7. u Vás
Slovenská pošta: Streda 17.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Nočné videnie DÖRR ZB-500 PVE kombinuje niekoľko užitočných zariadení v jednom:

Ďalekohľad
✓ Zariadenie na nočné videnie
✓ Vyhľadávač vzdialenosti
✓ Zariadenie na nahrávanie fotografií a videa s funkciou prehrávania

DIGITÁLNY ĎALEKOHĽAD S DOSAHOM 500 METROV
Cez deň môžete pomocou nočného videnia Dorr ZB-500 PVE pozorovať prírodu ako s klasickým ďalekohľadom. S fantastickým vizuálnym dosahom až 500 metrov môžete zažiť prírodu v jedinečných farebných obrazoch vo veľkom hľadáčiku LCD. Vďaka 6-násobnému optickému zväčšeniu a 3-násobnému digitálnemu zoomu uvidíte ešte väčšie detaily.

DIGITÁLNY ĎALEKOHĽAD PRE NOČNÉ VIDENIE S IR OSVETLENÍM
Za šera a v noci slúži ZB-500 PVE ako kompaktný binokulárny prístroj na nočné videnie. Infračervené prisvietenie jednoducho zapnete stlačením tlačidla a svoje okolie vidíte až na vzdialenosť 200 metrov. V noci sa zobrazenie zmení na vysoko kontrastný čiernobiely obraz alebo obraz v odtieňoch sivej. Jas infračervených LED je možné zvýšiť alebo znížiť v 7 krokoch.

Aby ste mali pri monitorovaní obe ruky voľné, je možné ZB-500 PVE namontovať na statív pomocou integrovaného ¼” držiaka na statív. Použitie statívu umožňuje dlhotrvajúce pozorovania a záznamy bez rozmazania.

VÝKONNÉ LI-ION BATÉRIE
ZB-500 PVE je prevádzkovaný s dvoma výkonnými, predinštalovanými Li-Ion batériami, ktoré je možné nabíjať pomocou dodávaného USB nabíjacieho kábla. Dve 3,7 V batérie, každá s 3200 mAh, umožňujú prevádzkovú dobu cca 10 hodín počas dňa a do cca 6 hodín v noci s aktivovaným infračerveným osvetlením. Ak batérie dosiahnu koniec svojej životnosti, možno ich jednoducho vymeniť.

ĎALŠIE DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO

Nočné videnie sa dodáva s popruhom na krk z mäkkého neoprénu. Prístroj sa dodáva v taške - pevnom vrecku.

ELEKTRONICKÝ diaľkomer

Integrovaný elektronický diaľkomer meria vzdialenosť k cieľovému objektu stlačením tlačidla a zobrazuje výsledok na LCD displeji v metroch alebo yardoch. Rozsah merania je medzi 1 metrom a dosahuje až cca 200 metrov. Meranie vzdialenosti funguje aj v režime fotografie a videa. V prípade potreby sa výsledok merania zobrazí na vašich záznamoch.

XTRA VEĽKÝ HĽADÁČIK
Nočné videnie je vybavený 3-palcovou farebnou obrazovkou 16:9 HD s rozlíšením 360 x 640 pixelov. Tento elektronický hľadáčik poskytuje brilantný a ostrý farebný obraz pri dennom svetle a vysoko kontrastný čiernobiely obraz v noci. LCD displej tiež poskytuje informácie o aktuálnom stave batérie, počte uložených fotografií alebo videí, výsledkoch merania vzdialenosti a vašich nastaveniach jasu a infračerveného osvetlenia.

FOTO A VIDEOZÁZNAM SO ZVUKOM
Vďaka citlivému 2 megapixelovému obrazovému snímaču môžete robiť fotografie a videá vo vysokom rozlíšení vo Full HD kvalite. Mikrofón integrovaný v spodnej časti krytu nahráva zodpovedajúci zvuk s vašimi videami. 
Poznámka: Na snímanie fotografií a videí potrebujete pamäťovú kartu micro SD/SDHC s úložnou kapacitou minimálne 4 GB a maximálne 512 GB. Táto pamäťová karta je komerčne dostupná a nie je súčasťou dodávky.

POGUMOVANÉ PUZDRO S PRIPOJENÍM NA STATÍV
Robustný kryt ABS je pokrytý striekanou gumou. Tento pogumovaný povrch zaisťuje optimálnu priľnavosť aj v náročných poveternostných podmienkach a chráni zariadenie pred vlhkosťou, ako je hmla a rosa.

Technické parametre

Konštrukcia: Ďalekohľad na nočné videnie
Zväčšenie: Zoom
Priemer objektívu: 38 mm
Maximálne zväčšenie: 3x digitálny zoom, optický 6x x
Zorný uhol: 10,5°
Napájanie: 2x Li-Ion 18650 3,7 V 3200 mAh
IR svietidlo: IR LED 1 W, 850 nm nastaviteľné v 7 krokoch
Senzor: obrazový snímač 2MP
Vzdialenosť rozpoznania: 500m
Wi-Fi: Áno
Nahrávanie videa: Áno
Rozmery: 21cmx14cmx7,5cm
Hmotnosť: 0.60 kg
Záruka: 36 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu