PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80xMikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x
Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x
OSVB802.jpg
OSVB803.jpg
Kód tovaru: 33127
Výrobca Omegon

Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x, je určený pre začiatočníkov i profesionálov. Vďaka jednoduchej manipulácii je ručený všetkým.
Cena s DPH229 €
Cena bez DPH191 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePondelok 6.04 Prepravnou spoločnosť UPS:Utorok 7.04 Slovenskou poštou:Streda 8.04
Preloader
Mikroskop Omegon Stereo Vision binocular 20-80x ponúka cestu objavovania prírody,  prostredníctvom mikrokozmu, v ktorom preskúmate štruktúru listov, hmyz alebo pozorujete kocky tvarov kryštálov minerálov, ktorých krása sa zobrazí iba pod mikroskopom.Z tohto dôvodu, je tento mikroskop pre záujemcov dospelých a je vhodný aj pre deti. Môžete sledovať dvoma očami všetko , čo príde do vášho objektívu. Pokiaľ ste doteraz nemali veľa kontaktu s mikroskopom, je tento model akurát pre Vás. Môžete ťažiť z reálneho stereo dojmu, získate hĺbku pozorovania. Omegon Stereoview ponúka odrazené a prechádzajúce svetlo. Integrované LED osvetlenie je veľmi energeticky účinné a zároveň veľmi jasné. Optimálne pre Vás je, že jas možno stlmiť. Tento mikroskop má až 80 násobné zväčšenie. Tak je možné pozorovať biologické vzorky, ako sú bunky cibule, kože alebo svalových vlákien. Tento mikroskop môže byť napájaný pomocou adaptéra striedavého prúdu alebo tromi štandardnými AA batériami . Tak, že sú vždy maximálne flexibilné. Či už ste doma alebo cestujete - na expedíciu v prírode. Mikroskop je určený pre malých i veľkých výskumných pracovníkov - pre začiatočníkov i expertov. Mikroskop je pre všetkých . Vďaka jednoduchej manipulácii.

 


Technické parametre :


Osvetlenie: dopadajúce svetlo a prechádzajúce svetlo
Typ lampy: LED ( nastaviteľné )
Zväčšenie:  20 x, 40 x, 80 x
Okulár: 10 , 20 ( širokouhlý okulár )
Napájanie: napájacie zástrčka
Informácie o držanie tela uhlom: 45 ° okulár , 360 ° otočný
Zameranie: hrubý pohyb
Etapa vzoriek: doska stolíka ( vzájomne zameniteľné , čierna / biela alebo matné sklo / matný )
Špeciálne funkcie:
Dobíjacia batériová prevádzka: áno
Všeobecný popis:
Farba: čierna - biela
Rad: Binoview
Vhodné: od 9 rokov
Dĺžka ( mm ): 200
Šírka ( mm ): 139
Výška ( mm ): 307
Hmotnosť ( g ): 2300
Začiatočníci: áno
Záruka: 24 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Mikroskopy
Stereoskopické mikroskopy