PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Omegon Digital USB hand

Kód tovaru: 33315
Výrobca Omegon

Ručný kompaktný mikroskop Omegon Digital USB hand umožní, aby mnohé jemné detaily boli viac viditeľné. Je veľmi jednoduchý.
Umožňuje preskúmať jemné detaily minerálov, vláknin, svoju vlastnú kožu, elektronické súčiastky a oveľa viac.
Cena s DPH40 €
Cena bez DPH33 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v TrenčínePondelok 6.04 Prepravnou spoločnosť UPS:Utorok 7.04 Slovenskou poštou:Streda 8.04
Preloader

Ručný kompaktný mikroskop Omegon Digital USB hand umožní, aby mnohé jemné detaily boli viac viditeľné. Je veľmi jednoduchý. Umožňuje preskúmať jemné detaily minerálov, vláknin, svoju vlastnú kožu, elektronické súčiastky a oveľa viac. Jednoducho pripojíte mikroskop k počítaču. Osem svietivých LED diód poskytuje jasné a neutrálne osvetlenie pre vaše vzorky. LED diódy sú usporiadané do kruhu - teda zabezpečujú osvetlenie bez tieňov.
2-megapixlový fotoaparát nasníma záber vašej vzorky a odovzdáva ich priamo do monitoru počítača. Vidíte živý obraz, ktorý zahŕňa akýkoľvek pohyb, ktorý môže prebiehať pod mikroskopom objektívu. Každý predmet si môžete oveľa jednoduchšie prezrieť na veľkej obrazovke. Mikroskop je tiež využiteľný pre demonštrácie pre skupinu.
Mikroskop poskytuje až 200 násobné zväčšenie. Zaostrovacie koliesko slúži na nájdenie optimálnej ostrosti, čo preskúmate v kľude na obrazovke. Môžete tiež zvýšiť zväčšenie a prepínať medzi 1-40X alebo monštruózne 200X zväčšenie. V cene mikroskopu je zahrnutý aj praktický softvér. Mikroskop a softvér pracujú ako tím. Softvér pre spracovanie obrazu je súčasťou dodávky. Môže byť použitý na statické obrázky alebo pre kompletné video sekvencie. Môžete zväčšiť obrázky digitálne, orientovať ich alebo orezať. Po digitálnom spracovaní, výsledný obraz je možné vytlačiť alebo poslať e-mailom.


Mikroskop je vhodný pre študentov, dospelých aj profesionálov. Je vhodný pre zábavu aj použitie na rutinné testovanie materiálov. Je dlhší ako zvýrazňovače a môže byť ľahko uložený v zásuvke. Je neobyčajne praktický - žiadny iný mikroskop nie je taký malý a šikovný.


 

Technické parametre:


Zväčšenie: 20x/200x
Typ lampy: LED
Typ výstavby: Digital
Kamera
Megapixel: 2
Typ snímača: 1/3 CMOS
Rozlíšenie fotografie (Pixel): 1600x1200
Výška (mm): 105
Hmotnosť (g): 119

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Digitálne mikroskopy
Mikroskopy