PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L PLUS

mlr2l6
mlr2lc42
mlr2lf66
mlr2lm36
mlr2ls21
mlr2lz51
Kód tovaru: 69091
Výrobca Levenhuk

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je veľmi kvalitný a spoľahlivý mikroskop pre študentov škôl a univerzít.V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú ste vybrali z týchto piatich farieb: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).
Cena s DPH96 €
Cena bez DPH80 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS je žiarivý a štýlový mikroskop, ktorý je logickým pokračovaním série Levehnuk Rainbow 2L. Tento nový mikroskop spája výhody predchádzajúceho radu s novými užitočnými funkciami. Mikroskop je vybavený dvoma osvetľovacími systémami. To znamená, že môžete pozorovať priehľadné, polopriehľadné aj nepriehľadné mikroskopické preparáty.

Každý model sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50, ktorá mladým bádateľom pomôže s ich prvými nezávislými pokusmi a výskumami. Hlavným rozdielom u tohto nového mikroskopu je ich vylepšená optika. Ponúka vyššie hodnoty zväčšenia (až 640x) a môžu ich teda k serióznemu výskumu používať aj študenti biológie. Mikroskop je vybavený odpruženým objektívom - jeho konštrukcia predchádza prípadnému poškodeniu aj v prípade, že sa pri zaostrovaní objektív dotkne preparátu.

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L PLUS má spoľahlivé kovové telo - je známy svojou dlhou prevádzkovou životnosťou aj v prípade intenzívneho používania na univerzitách alebo v laboratóriách. Disponuje moderným dizajnom v piatich žiarivých farbách. V objednávke do poznámky uveďte farbu mikroskopu, ktorú ste vybrali z týchto piatich farieb: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) a ametyst (fialová).

Svet okolo nás je plný úžasných vecí, ktoré sú ľudskému oku nedostupné. Ak chcete uvidieť všetky zázraky mikrokozmu, budete k pozorovaniu potrebovať dobrý prístroj a práve na tento účel je ideálny Levenhuk Rainbow 2L PLUS .Tento mikroskop disponuje širokým rozsahom zväčšenia od 64x do 640x. Umožňuje vám študovať rastliny a hmyz, sledovať mikroorganizmy a skúmať mince, či na nich nie sú okom neviditeľné škrabance, a rad ďalších zaujímavostí. Sada mikroskopu obsahuje všetko, čo je potrebné na vstup do mikrosveta. Levenhuk Rainbow 2L PLUS  je dokonalou voľbou pre zvedavých žiakov a študentov biológie.

 

Balenie obsahuje: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, pracovný stolík so svorkami, kotúčovú clonu,    kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 3 batérie AA, experimentálnu súpravu Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list.

Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ",    klieštiky, liaheň pre žabronôžky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žabronôžky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a     prachový kryt.

 

 

Technické parametre:

Hlavica: monokulárna, otáčacia v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zväčšenie, x: 64-640
Priemer tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4х, 10х, 40хs (pružinový)
Revolverový nosič: 3 objektívy
Pracovný stolík, mm: 90x90, sa svorkami
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu, mm: 0-8, vertikálne
Kondenzor: NA 0,65
Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
Zaostrenie: hrubé
Materiál tela: kov
Osvetlenie: LED
Regulácia jasu: áno
Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3 batérie АА
Typ svetelného zdroja: LED 3-3,2V (horné a spodné osvetlenie)
Použitie: Výrobok pre všeobecné použitie.
Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.

 

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Monokulárne mikroskopy
Mikroskopy