PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2 L

mlr2l
mlr2lc4
mlr2ls2
mlr2lf6
mlr2lm3
mlr2lz5
Kód tovaru: 69085
Výrobca Levenhuk

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L ponúka päť atraktívnych farieb, kvalitnú sklenenú optiku, ergonomický dizajn a vynikajúcu sadu príslušenstva. V objednávke do poznámky uveďte farbu, ktoré ste si vybrali: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) alebo ametyst (fialová).
Cena s DPH69 €
Cena bez DPH57 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Mikroskop Levenhuk Rainbow 2L ponúka päť atraktívnych farieb, kvalitnú sklenenú optiku, ergonomický dizajn a vynikajúcu sadu príslušenstva. S mikroskopom Levenhuk Rainbow 2L sa štúdium stane veľmi zaujímavým. Deti budú môcť skúmať mikrosvet a samy vykonávať skutočne vzrušujúce pokusy - a to je ďaleko zaujímavejšie ako samotné učenie z učebníc. Dieťa sa má možnosť naučiť nové vedomosti o izbových rastlinách a ich štruktúre, preskúmať mačací chlp a zistiť, ako sa líši od ľudského vlasu, môže pozorovať rôzne mikroorganizmy žijúce v kvapke akváriovej vody a vykonávať množstvo ďalších vzrušujúcich činností.

Mikroskopy Levenhuk Rainbow 2L ponúkajú zväčšenie 40x-400x, ktoré je pre prvé detské biologické výskumy úplne postačujúce. Vďaka kombinovanému (hornému i spodnému) osvetleniu, sú tieto mikroskopy vhodné na sledovanie priehľadných, polopriehľadných i nepriehľadných objektov. Tieto mikroskopy majú ľahké, ale spoľahlivé telo vyrobené z plastu. Každý mikroskop Levenhuk Rainbow 2L sa dodáva s experimentálnou sadou Levenhuk K50.

Štýlový a atraktívny mikroskop Levenhuk Rainbow 2L dokáže aj najnudnejšiu hodinu biológie premeniť vo vzrušujúce výskum. Tento mikroskop umožňuje deťom zistiť, z čoho sa skladajú veci okolo nich, študovať hmyz a rastliny, overiť si, či jogurt skutočne obsahuje živé organizmy, a rad ďalších zaujímavostí. Levenhuk Rainbow 2L sa dodáva spoločne s experimentálnou sadou, čo znamená, že mladý výskumník môže začať mikroskop hneď používať.

V objednávke do poznámky uveďte farbu, ktoré ste si vybrali: moonstone (šedá), pomaranč (jasnočervená), limetka (zelená), azure (modrá) alebo ametyst (fialová).

Balenie obsahuje: mikroskop, objektívy: 4x, 10x, 40x, okulár: WF10x, pracovný stolík so svorkami, kotúčovú clonu,    kondenzor, dva zdroje osvetlenia s nastavením jasu (LED), sieťový adaptér, 3 batérie AA, experimentálnu súpravu Levenhuk K50, návod na použitie a záručný list.

Experimentálna súprava Levenhuk K50 obsahuje: užívateľskú príručku "Zábavný mikroskop. Pozorujeme mikrosvet ",    klieštiky, liaheň pre žábronožky, mikrotom, fľaštičku s kvasnicami, fľaštičku s lepidlom pre vytváranie vzoriek, fľaštičku s morskou soľou, fľaštičku s vajíčkami žábronožky, 5 preparátov pripravených na použitie, 5 čistých sklíčok, pipetu a     prachový kryt.

 

 

Technické parametre:

Hlavica: monokulárna, otáčacia v rozsahu 360 °, náklon 45 °
Materiál optiky: optické sklo
Zväčšenie, x: 40-400
Priemer tubusu okuláru, mm: 23,2
Okuláre: WF10x
Objektívy: 4х, 10х, 40х
Revolverový nosič: 3 objektívy
Pracovný stolík, mm: 90x90, sa svorkami
Zdvih stolíku pomocou zaostrovacieho mechanizmu, mm: 0-15, vertikálne
Kondenzor: NA 0,65
Clona: kotúčová clona (6 otvorov)
Zaostrenie: hrubé
Materiál tela: plastík
Osvetlenie: LED
Regulácia jasu: áno
Napájanie: 220V 50 Hz alebo 3 batérie АА
Typ svetelného zdroja: LED 3-3,2V (horné a spodné osvetlenie)
Použitie: Výrobok pre všeobecné použitie.
Môžu ho používať aj deti staršie ako 3 roky.

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Monokulárne mikroskopy
Mikroskopy