PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop BTC STM 1A stereo

Mikroskop BTC STM 1A stereoMikroskop BTC STM 1A stereo
Kód tovaru: STM1a
Výrobca BTC

Mikroskop BTC STM 1A stereo patrí medzi najmenšie stereoskopické mikroskopy, zväčšenie 20x, vyžaduje externý zdroj osvetlenia, vhodný na rôzne použitie, pre deti, študentov aj do výroby
Naša cena88 €
Základná cena s DPH98 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Mikroskop BTC STM 1A stereo predstavuje základný model zo stereokopických mikroskopov. Jedná sa o jeden z najmenších modelov, vyžaduje externé zdroj osvetlenia, denné svetlo (slnko) alebo iný jasný zdroj.
Vzorka sa umiestňuje na plastový disk o priemere 60mm, z jednej strany bielej a z druhej strany čiernej farby. Rozteč očných vzdialeností je 54-76mm, súčasťou mikroskopu sú tvarované gumené očnice. Najväčšia zaostrovacia vzdialenosť je 70mm, možno teda pozorovať povrch vzorky o max. výške  60mm. Dioptrická korekcia ľavej strany okulára.
Mikroskop je vhodný na široké použitie, nielen pre žiakov a študentov, ale aj na skúmanie povrchov v praxi.
 
 

Technické parametre:
 

OkuláreWF 10x
Objektívy : 2 objektívy vo vzdialenosti 17mm
Osvetlenie: vyžadujú externý zdroj svetla
Zväčšenie: 20x
Hmotnosť: 1385g

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Mikroskopy
Stereoskopické mikroskopy