PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop BTC STM 1A stereo

Mikroskop BTC STM 1A stereoMikroskop BTC STM 1A stereo
Kód tovaru: STM1a
Výrobca BTC

Mikroskop BTC STM 1A stereo patrí medzi najmenšie stereoskopické mikroskopy, zväčšenie 20x, vyžaduje externý zdroj osvetlenia, vhodný na rôzne použitie, pre deti, študentov aj do výroby
Cena s DPH88 €
Pôvodná cena s DPH98 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader
Mikroskop BTC STM 1A stereo predstavuje základný model zo stereokopických mikroskopov. Jedná sa o jeden z najmenších modelov, vyžaduje externé zdroj osvetlenia, denné svetlo (slnko) alebo iný jasný zdroj.
Vzorka sa umiestňuje na plastový disk o priemere 60mm, z jednej strany bielej a z druhej strany čiernej farby. Rozteč očných vzdialeností je 54-76mm, súčasťou mikroskopu sú tvarované gumené očnice. Najväčšia zaostrovacia vzdialenosť je 70mm, možno teda pozorovať povrch vzorky o max. výške  60mm. Dioptrická korekcia ľavej strany okulára.
Mikroskop je vhodný na široké použitie, nielen pre žiakov a študentov, ale aj na skúmanie povrchov v praxi.
 
 

Technické parametre:
 

OkuláreWF 10x
Objektívy : 2 objektívy vo vzdialenosti 17mm
Osvetlenie: vyžadujú externý zdroj svetla
Zväčšenie: 20x
Hmotnosť: 1385g

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Mikroskopy
Stereoskopické mikroskopy