PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Mikroskop Bresser Biotar CLS 300-1200x

Kód tovaru: 8851200
Výrobca Bresser

Mikroskop Bresser Biotar CLS 300-1200x je jednoduchý biologický mikroskop určený deťom v ranom školskom veku(8+). Mikroskop je v peknom darčekovom balení.
Cena s DPH41 €
Cena bez DPH34 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Detský mikroskop Bresser Biotar CLS s rozsahom zväčšenia 300-1200x je jednoduchý biologický mikroskop určený deťom v ranom školskom veku (8+) v peknom (darčekovom) balení.

Tento mikroskop umožňuje prvé pohľady do štruktúr mikrosveta, ktoré sú skutočným dobrodružstvom pre každú zvedavú detskú dušu (napríklad pohľad na krídlo muchy, krídlo kobylky, štruktúru listu, vrstvy cibule a pod.). Mikroskopom sa dajú pozorovať len priehľadné objekty - teda také, ktoré je možné umiestniť medzi podložné a krycie sklíčko. Nie je určený na pozorovanie nepriehľadných objektov (mince, kamene, apod.).
Všetky objektívové a okulárové šošovky sú vyrobené zo skla, nie z plastu. Obraz je pri menších a stredných zväčšeniach ostrý a kontrastný, pri najväčších zväčšeniach je treba zaistiť čo najviac svetla a veľmi citlivo doostriť.
Pre lepší kontrast možno použiť vstavané farebné filtre, ktoré sa dajú meniť jednoduchým otočením kotúča pod mechanickou doskou.
Osvetlenie mikroskopu pomocou zabudovanej žiarovky ale aj využitím denného svetla (zrkadielko) - za dobrých svetelných podmienok umožňuje byť nezávislým od umelého osvetlenia. 
Spolu s mikroskopom sa dodáva bohaté príslušenstvo (Petriho miska v detskom prevedeni, nádobky, skumavky, preparáty, lupa, krájač preparátov, skalpel, a monoho ďalších užitočných vecí). Kostra novej verzie je vyrobená z ľahkej zliatiny.

 

Technické parametre:


Okulár / okuláre:  40x
Osvetlenie:  žiarovka, denné svetlo (zrkadielko), vstavané farebné filtre
Zväčšenie:  300x-1200x
Zväčšenie objektívov:  7,5x / 15x / 30x
Zväčšenie okulárov:  40x
Typ:  presvetľovací mikroskop

 

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Monokulárne mikroskopy
Mikroskopy