Mikroskop Levenhuk D740 T digitálny

Digitálny mikroskop Levenhuk DT740T navrhnutý na pozorovanie cez okulár aj na prenos dát na monitor počítača. Dodávaný s dig. fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpx, ktorý sa inštaluje do tubusu okulára a v reálnom čase prenáša obraz na monitor. Trinokulárna hlava, zväčšenie 40 - 2000x. celý popis

Kód produktu: 69658
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
893 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Digitálny mikroskop Levenhuk  DT740T navrhnutý na pozorovanie cez okulár aj na prenos dát na monitor počítača. Dodávaný s dig. fotoaparátom s rozlíšením 5 Mpx, ktorý sa inštaluje do tubusu okulára a v reálnom čase prenáša obraz na monitor. Trinokulárna hlava, zväčšenie 40 - 2000x. Súprava obsahuje štyri achromatické objektívy (vrátane imerznej šošovky) a dve súpravy okulárov.

Bol navrhnutý na pozorovanie priehľadných mikroskopických vzoriek. Osvetlenie sa nachádza pod pracovným stolíkom a má jednoduchú reguláciu jasu. Zdrojom svetelného žiarenia je 3W LED, ktoré sa napája s klasickej zásuvky. Svetlo zo zdroja sa nasmeruje do Abbeovho kondenzora vybaveného irisovou clonou. Nastavením otvoru apertúry môžete precízne zaostriť svetelný lúč na požadovanú oblasť. Pomocou regulátora zaostrovania sa dá hrubo a jemne nastaviť ostrosť.

Pracovný stolík mikroskopu je vybavený kovovými svorkami na bezpečné upevnenie vzorky a dá sa pohybovať v horizontálnom a vertikálnom smere. Telo je vyrobené z kovu.

Súčasťou je digitálny fotoaparát, ktorý pri inštalácii namiesto okulára zobrazí všetko, čo sa deje pod šošovkou objektívu, na vašom monitore počítača. Táto funkcia sa dá použiť na prezentácie alebo na uloženie výsledkov vašich štúdií do fotografických formátov a formátov videa na použitie v budúcnosti. Softvér Levenhuk (ktorý je súčasťou súpravy) vám umožňuje upraviť získané snímky: môžete zmeniť ich veľkosť, upraviť jas a kontrast, orezať ich a podobne.

Balenie obsahuje inštalačné CD so softvérom a ovládačmi pre digitálny fotoaparát, kompatibilné s OS Windows, Linux a Max OS. 

Technické parametre

Spôsob využitia: Digitálne
Konštrukcia: Trinokulárne
Zväčšenie: 13x a viac
Maximálne zväčšenie: 2000 x
Zväčšenie objektívov: achromatické: 4x, 10x, 40xs, 100xs (olejové ponorenie)
Zväčšenie okulárov: WF10x/18 mm, WFH20x
Snímač obrazu: 1/2,5'' CMOS
Napájanie: 230 V/50 Hz
Osvetlenie: 3W LED
Kondenzátor: Abbe, 1,25 N.A.
Záruka: 24 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu