Mikroskop Levenhuk 850 B bino

Skladom

Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850 B bino je ideálny ku všeobecnému klinickému výskumu v laboratóriách ľubovoľnej lekárskej inštitúcie. celý popis

Kód produktu: 24611
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
840 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 16.7. u Vás
Slovenská pošta: Streda 17.7. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Biologický binokulárny mikroskop Levenhuk 850 B bino je ideálny k biochemickému, patologicko - anatomickému, cytologickému, hematologickému, urologickému, dermatologickému, biologickému a všeobecne klinickému výskumu v laboratóriách ľubovoľnej lekárskej inštitúcie. Umožňuje skúmanie pomocou metódy jasného aj temného poľa. 
 
Je vybavený binokulárne otočnou hlavicou. Revolvingový nosič umožňuje použitie štyroch objektívov. Hlavica má sklon 30 stupňov a je otočná okolo svojej osi v rozsahu 360 stupňovMikroskop je vybavený klasickým Kohlerovým systémom osvetlenia s nastavením clony zorného poľa a apertúry. Zaostrovací mechanizmus je vybavený integrovanou makroskrutkou a mikrošróbom. Presnosť zaostrenia sa dosahuje vďaka vertikálnemu pohybu pracovného stolíka voči pevnému objektívu pomocou zaostrovacích skrutiek. Dvojsúradnicový pracovný stolík sa pohybuje v horizontálnom i vertikálnom smere. Rozmery pracovného stolíka sú 140x155 mm. Posun zaostrovacieho mechanizmu a pracovného stolíka je plynulý, nezasekáva sa a nekladie odpor. Pohyb je v krokoch po 25 mm pre hrubé ostrenie a 0,002 mm pre jemné ostrenie. Osvetľovací systém mikroskopu je vybavený halogénovou žiarovkou 6V/20W s plynulou reguláciou jasu.
 
Mikroskop je vybavený zabudovaným kondenzorom pre pozorovanie v tmavom poli, ktorý je v činnosti, ak je Abbeov kondenzor vysunutý do maximálnej výšky. Ak ho chcete aktivovať, otáčajte krúžkom regulácia osvetlenia proti smeru hodinových ručičiek, až kým nedosiahnete požadovaný výsledok. Po otočení v smere hodinových ručičiek sa vrátite do režimu jasného poľa. Metóda pozorovanie v tmavom poli v prechádzajúcom svetle sa používa na získanie obrazu transparentných objektov, ktoré sú pri použití metódy jasného poľa neviditeľné. Táto metóda sa často využíva napríklad pri hemoskenovaní, unikátnej metóde vyšetrenia krvi.
 
Obsah balenia: stojan mikroskopu so statívom, binokulárna hlava, zrkadlo, rovinné achromatické objektívy: 4x, 10x, 40x, 100x (pre pozorovanie s olejovou imerziou), párove okuláre WF10x, WF20x, filtre (modrý, žltý, zelený), nádobka s imerzným olejom, sieťový adaptér, prachový kryt, návod na použitie a záručný list

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Binokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 40-2000 x
Zväčšenie objektívov: 4x , 10x , 40x , 100x PLAN
Zväčšenie okulárov: párové , so širokým zorným poľom PLAN WF 10x , PLAN WF 20x
Napájanie: napájací kábel 220V
Osvetlenie: halogénová žiarovka 6V/20W
Kondenzátor: Abbe kondenzátor
Rozmery: 26×41×32 cm
Hmotnosť: 6.00 kg
Záruka: 36 mesiacov

Hodnotenie

  • Abbe kondenzátor 
  • pozorovanie v jasnom aj temnom zornom poli
  • pohyblivý pracovný stolík
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Biologický binokulárny mikroskop umožňuje pozorovanie pomocou metódy jasného aj temného poľa.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu