Mikroskop Levenhuk 5ST

Mikroskop Levenhuk 5ST je moderný aparát, ktorý má vynikajúce využitie v domácnosti aj v odbornom laboratóriu. celý popis

Kód produktu: 35321
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
333 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Levenhuk 5ST je moderný prístroj, ktorý má  vynikajúce využitie v domácnosti aj v odbornom laboratóriu. Vďaka dlhej pracovnej vzdialenosti ( 160 mm , 6,3 palca ) tohto laboratórneho mikroskopu budete môcť študovať všetko, čo si želáte, vrátane geologických vzoriek, šperkov, hodiniek, textilných výrobkov, poľnohospodárskych produktov a ďalších predmetov.

Optika tohto moderného meracieho mikroskopu vykresľuje vysoko kvalitný obraz pozorovaných predmetov, vďaka čomu budú môcť vykonať podrobné štúdie preparátov a presné meranie ich rozmerov.

Pomocou okuláru WF10 a objektívov 2x a 4x ponúka tento laboratórny mikroskop zväčšenie od 20x do 40x. Binokulárne hlavica mikroskopu Levenhuk 5ST má sklon 60 stupňov , takže môžete preparáty pozorovať dlhú dobu, bez toho, aby ste sa unavili.
Mezipupilárnu vzdialenosť binokulárnej hlavice je možné nastaviť v rozsahu od 54 do 76 mm ( 2,1-3 palca ), čo ďalej zvyšuje pohodlie pri pozorovaní. Zaostrenie obrazu sa vykonáva otáčaním makroskrutky na tele mikroskopu. Potrebné osvetlenie pre vaše pozorovanie zaisťujú horné a dolné osvetľovacie zdroje.

Pre ďaleko efektívnejšie pozorovanie možno pracovný stolík nastaviť tak , aby bol otočený čiernou alebo bielou stranou nahor, čím sa zvýši kontrast pozorovaného preparátu.

Súprava obsahuje: stereo mikroskop Levenhuk, binokulárnu hlavicu s gumovými očnicami, okulár 10x - 2 kusy, dva objektívy : 2x, 4x, silikónové puzdro, pracovný stolík s čiernou a bielou stranou, pracovný stolík z matného skla, užívateľskú príručku a záručný list.

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov
Konštrukcia: Binokulárne | Stereoskopické
Maximálne zväčšenie: 20-40 x
Zväčšenie objektívov: 2x, 4x
Zväčšenie okulárov: 10x
Napájanie: napájací kábel (220 V)
Osvetlenie: horné a dolné LED , premenlivý jas
Rozmery: 35,5×27×49,5 cm
Hmotnosť: 4.82 kg
Záruka: 36 mesiacov

Hodnotenie

  • vysoko kvalitný obraz
  • veľká pracovná vzdialenosť 
  • horné a dolné osvetlenie
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Kvalitný stereoskopický mikroskop s využitím v mnohých profesiách.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu