Mikroskop Levenhuk 3ST

Mikroskop Levenhuk 3ST, sa hodí k profesionálnemu výskumu i k bežnému pozorovaniu vykonávanému biológmi, geológmi, klenotníkmi a radom ďalších profesií. celý popis

Kód produktu: 35323
Výrobca: Levenhuk
Doprava za 1 €
185 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Levenhuk 3ST je spoľahlivý stereomikroskop s binokulárnou hlavicou so sklonom 45 stupňov . Táto konštrukcia umožňuje pohodlné dlhodobé pozorovanie bez nadmerného svalového zaťaženia a vďaka binokulárnej hlavici sa zbytočne nezaťažujú oči (v porovnaní s monokulárnymi mikroskopmi ). Optika u tohto modelu je vyrobená z vysoko kvalitného skla so špeciálnou povrchovou úpravou , takže vykreslený obraz je ostrý a farby sú verné .
 
Levenhuk 3ST je štandardný model. Tento mikroskop sa výborne hodí k profesionálnemu výskumu i k bežnému pozorovaniu vykonávanému biológmi, geológmi, klenotníkmi a radom ďalších profesií. Trojrozmerný obraz pozorovaného predmetu vykreslený týmto mikroskopom vám umožňuje objekt preštudovať do najmenších podrobností a s nedostižnou presnosťou zmerať jeho rozmery.
 
Tento binokulárny mikroskop možno ľahko prispôsobiť konkrétnemu užívateľovi, lebo vzdialenosť medzi okulármi v binokulárnej hlavici možno nastaviť v rozsahu 54-76 mm ( 2,1 - 3 palce ). Relatívne dlhá pracovná vzdialenosť 57 mm ( 2,2 palca ) vám umožňuje študovať ploché preparáty aj pomerne veľké predmety .
 
Mikroskop je vybavený zabudovaným osvetlením ( horným i dolným ) , vďaka ktorému môžete mikroskop používať aj v tme. Použité halogénové žiarovky sú mimoriadne úsporné a zároveň majú aj dlhú životnosť. Pre ešte pohodlnejšie pozorovanie môžete pracovný stolík nastaviť tak, aby bol otočený čiernou alebo bielou stranou nahor, a pritom preparát upevniť pomocou užitočných svoriek .
Mikroskop Levenhuk 3ST sa dodáva s okulármi WF10x a dvoma objektívmi 2x a 4x .
 
Súprava obsahuje: stereo mikroskop Levenhuk, binokulárnu hlavicu s gumovými očnicami, okulár WF10x - 2 kusy, dva objektívy : 2x , 4x, kufrík, náhradnú halogénovú žiarovku : 12V/10W, pracovný stolík z matného skla, obojstranný čiernobiely pracovný stolík,
užívateľskú príručku a záručný list.

 

 

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre študentov
Konštrukcia: Binokulárne | Stereoskopické
Maximálne zväčšenie: 20 - 40 x
Zväčšenie objektívov: 2x, 4x
Zväčšenie okulárov: 10x
Osvetlenie: halogénová žiarovka 12V/10W , stály jas
Rozmery: 31×29×35,5 cm
Hmotnosť: 2.90 kg
Záruka: 36 mesiacov

Hodnotenie

  • kvalitná optika
  • trojrozmerný obraz
  • veľká pracovná vzdialenosť
  • zabudované horné a dolné osvetlenie
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Kvalitný stereoskopický mikroskop s využitím v mnohých profesiách.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu