Mikroskop Bresser Bioscience Trino 40-1000x

Tento mikroskop Bresser Bioscience Trino 40-1000x je určený špecifickým potrebám užívateľa. Je ideálny pre štúdium biologických preparátov na vedecké účely. celý popis

Kód produktu: 5750600
Výrobca: Bresser
Doprava za 1 €
769 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Mikroskop Bresser Bioscience Trino 40-1000x je plne prispôsobiteľný špecifickým potrebám užívateľa. Je ideálny pre štúdium biologických preparátov na vedecké účely. Najlepšie využitie nachádza najmä pri analýze krvi a mikróbov ako aj rezov rastlín.
 
Disponuje ergonomickým tvarovaným celokovovým telom a veľmi kvalitnou optikou s rozsahom zväčšenia 40x-1000x (nie zoom). Mikroskop využíva tzv. Kohlerovo osvetlenie - optimálne homogénne a neprekonateľne jasné a studené (neprehrieva a tak neznehodnocuje pozorované preparáty/objekty) osvetlenie bez odleskov zabezpečuje excelentný kontrast obrazu. Tento typ osvetlenia je nevyhnutným štandardom pre mikroskopy určené na vedecký výskum a mikrofotografovanie.
 
Laboratorný mikroskop má trinokulárnu hlavicu otočnú o 360° s nastaviteľnou dioptrickou korekciou a medziočnou vzdialenosťou (53-75mm). Optické diely sú celosklenené s antireflexnými vrstvami, všetky ostatné časti mikroskopu sú kovové a kvalitne spracované so špeciálnou úpravou proti hubovitým plesniam. Má širokouhlé okuláre DIN WF10x (pár). Disponuje DIN objektívmi 4x/10x/40x/100x. Objektív 100x je určený pre prácu s imerzným olejom (je súčasťou výbavy). Objektívy 40x a 100x sú odpružené proti poškodeniu preparátu. Má dvojstupňové ostrenie (hrubé aj jemné). Jemné zaostrenie 200 µm/plná otáčka (presnosť najjemnejšieho pohybu = 2µm). Krížový stolík na jemný posuv preparátu s presnou nóniovou stupnicou. Intenzitu osvitu preparátu možno meniť pomocou Abbeho svetlého kondenzoru (N.A. 1,25) s irisovou clonou, matným a modrým filtrom v balení. Disponuje Kohlerovým osvetlením pri použití výkonnej halogénovej žiarovky s výkonom 30W/12V a plynule meniteľným jasom, v balení je aj náhradná žiarovka a poistka. Tretí výstup umožní súbežné pozorovanie a zhotovenie snímkov alebo videozáznamu pomocou fotoaparátu alebo špeciálnej kamery.  Fotografovať cez mikroskop je možné tromi spôsobmi: pomocou špeciálnej kamery Bresser MicroCam, pomocou DSLR - digitálnej zrkadlovky (budete potrebovať tento fotoadaptér a T-krúžok ) alebo digitálneho kompaktu (budete potrebovať tento univerzálny fotoadaptér ).
 

Obsah balenia: mikroskop s DIN objektívmi, 2 okuláre (DIN WF10x), imerzný olej, sieťový napájací zdroj, protiprachový obal

Technické parametre

Spôsob využitia: Laboratória | Biologické
Konštrukcia: Trinokulárne | Biologické
Maximálne zväčšenie: 40-1000 x
Zväčšenie objektívov: 4x,10x,40x,100x (olej)
Zväčšenie okulárov: 10x
Napájanie: Len el.sieť
Osvetlenie: Halogen 30W, spodné
Kondenzátor: Abbe kondenzor
Rozmery: 37,7 x 25 x 41,2 cm
Hmotnosť: 7.90 kg
Záruka: 24 mesiacov

Hodnotenie

  • veľmi kvalitná optika
  • Abbe kondenzor s irisovou clonou 
  • pozorovanie a fotografovanie súčasne
  • ergonomicky tvarované celokovové telo
  • nemá

Názor odborníka

Veronika Šedová

Skúsený predajca optiky, zameranie na mikroskopy

Trinokulárny biologický mikroskop s veľmi kvalitnou optikou sa využíva najmä v priemyselných, vedeckých a veterinárnych laboratóriach.

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu