Kamera Omegon GUIDE 1200 C Color

Kamera Omegon Pro GUIDE 1200 C Color je vhodná pre pozorovania v planetárnej, lunárnej a dokonca aj deep-sky astrofotografii. celý popis

Kód produktu: 61036
Výrobca: Omegon
Doprava za 1 €
199 €
3-8 dní
Osobný odber v Trenčíne: Za 3-8 dní u Vás
UPS Kuriérska preprava: Za 3-8 dní u Vás
Slovenská pošta: Za 3-8 dní u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Kamera Omegon Pro GUIDE 1200 je vhodná pre pozorovania v planetárnej, lunárnej a dokonca aj deep-sky astrofotografii.

Táto kamera je tou správnou kamerou na začiatok skúmania slnečnej sústavy pomocou planetárnej a lunárnej astrofotografie pre začiatočníkov. Zachytenie snímok Jupitera, Saturnu alebo kráterov na Mesiaci tak, ako ich môžete vidieť cez okulár, vám umožní podeliť sa o svoje nočné zážitky z astronómie so svojím okolím.

Deep-Sky Astrofotografia: Zobrazovanie hmlovín a galaxií je oveľa jednoduchšie vďaka citlivosti čipu CMOS. Tieto slabé objekty je ťažké zachytiť, ale vďaka vysokej kvantovej účinnosti a nízkemu čítaciemu šumu snímača môžete vytvárať snímky zobrazujúce detaily, ktoré vizuálna astronómia nevidí.

Autoguiding: Vhodnú vodiacu hviezdu nájdete kdekoľvek na oblohe. Vďaka tejto kamere nie sú problémom pozorovať ani slabšie hviezdy.

Funkčný tvar: Robustné telo vyrobené z hliníka má tvar 1,25" okuláru a hodí sa ku každému ďalekohľadu. Vďaka nízkej hmotnosti nezaťažuje táto kamera žiadne ďalšie vybavenie. Predná časť kamery je vybavená C-& Závitom CS-Mount alebo (cez a adaptér) bežným 1,25" závitom filtra. To vám umožní priamo pripojiť malé CCTV šošovky alebo široký výber astronomických filtrov.

Pohodlný snímací softvér: Stiahnuteľný softvér Omegon AstroPhotoCapture umožňuje priame a ľahko osvojiteľné ovládanie kamery. Správne nastavenie kamery počas procesu snímania je pre astrofotografiu kľúčové. AstroPhotoCapture vám dáva plnú kontrolu nad každým parametrom vášej kamery bez nadmerného zaťaženia rozhrania. Softvér je kompatibilný s Windows 8/10/11.

Obsah balenia:

  Kamera
  Adaptér na nosovú časť
  USB kábel
  Kábel ST4

Technické parametre

Spôsob využitia: Pre začiatočníkov
Priemer objektívu: 39 mm
Hmotnosť: 0.09 kg
Záruka: 36 mesiacov

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu