Hmlovinový filter Omegon deep sky 1.25

Skladom

Hmlovinový filter Omegon deep sky 1.25 zvyšuje kontrast objektov hlbokého vesmíru. Môže sa použiť na vizuálne pozorovanie aj na astrofotografiu. celý popis

Kód produktu: 33217
Výrobca: Omegon
89 €
Skladom
Osobný odber v Trenčíne: Ihneď na prevádzke
UPS Kuriérska preprava: Utorok 25.6. u Vás
Slovenská pošta: Streda 26.6. u Vás
Garancia vrátenia do 30 dní Nepáči sa Vám tovar, ktorý ste u nás zakúpili? Nevadí, u nás ho môžete do 30 dní vrátiť a my Vám vrátime peniaze.
Výmena do 60 dní U nás máte až 60 dní na vyskúšanie tovaru. Nie ste s ním spokojní? Vymeňte ho za iný. Radi Vám pomôžeme s výberom
Odborné poradenstvo Predávame iba optiku a rozumieme tomu čo predávame. Máme dlhoročné skúsenosti a radi Vám poradíme s výberom.

Popis výrobku

Hmlovinový filter Omegon deep sky 1.25  zvyšuje kontrast objektov hlbokého vesmíru. Môže sa použiť na vizuálne pozorovanie aj na astrofotografiu. Filter blokuje zdroje umelého osvetlenia, čím privádza hmloviny späť do zorného poľa.
Filter je určený pre vizuálne pozorovanie a malé teleskopy. Použitie filtra hlbokej oblohy je trik pre jasné videnie objektov, napriek svetelnému znečisteniu. Tento širokopásmový filter je vhodný aj pre menšie teleskopy s otvormi… a smerom nahor.

Filter je určený aj pre mestskú astrofotografiu. Dokonca aj pomerne krátke expozície za normálnych okolností vykazujú extrémne jasnú oblohu pod svetlom znečisteným mestským nebom. Ale filter hlbokej oblohy vám umožní robiť tie najkrajšie expozície aj tu. Čas expozície môžete predĺžiť pri zachovaní tmavej jasnej oblohy. Budete mať viac kontrastu a nočná obloha zostane tmavá - a váš astronomický objekt bude jasne viditeľný.
 

Technické parametre:

Pripojenie: 1,25 Zoll
Materiál:    Hliník
Oblasť použitia:
Vhodné pre fotografie: áno
Anti-svetelné znečistenie: áno
Vizuálne užitočné: áno
Planetárne hmloviny: áno
Vodíkové hmloviny: áno

Prečo
nakúpiť optiku
u nás

Viac
ako 10 rokov skúseností
Radi poradíme s výberom.
Výmena
tovaru do 60 dní
Jednoducho, bez udania dôvodu.
Záručný
i pozáručný servis
Ponúkame iba overené produkty.
Veľké
skladové zásoby
Pri objednaní do 12h, zajtra u Vás.
Vrátenia tovaru
do 30 dní
Nevyhovuje? Nevadí, pošlete späť.
Vlastná
predajňa v Trenčíne
Tovar môžete osobne vyskúšať.
Čakajte prosím...
Užívateľský panel
Napiště nám zprávu