PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Yukon Point 8x42

Ďalekohľad Yukon Point 8x42Ďalekohľad Yukon Point 8x42
Kód tovaru: 22151
Výrobca Yukon

Ďalekohľad Yukon Point 8x42 je výborným spoločníkom pre poznávanie krás prírody, výprav na dobrodružné cesty apod. Má široké zorné pole, kompaktnú veľkosť, je ľahký a príjemný do ruky.
Cena s DPH157 €
Cena bez DPH131 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíneodber ihneď Prepravnou spoločnosť UPS:Pondelok 10.08 Slovenskou poštou:Utorok 11.08
Preloader
Ďalekohľad Yukon Point 8x42 je konštruovaný s použitím modernej optickej sústavy Roof. Vyznačuje sa lineárnym tvarom s kompaktnou dĺžkou a šírkou. Obraz zachováva svetlosť , kontrast a ostrosť i za nepriaznivých svetelných podmienok . Ďalšou vlastnosťou optickej sústavy ďalekohľadu Point je zobrazenie bez geometrickej transformácie obrazu a tiež s tým súvisiace zachovanie ostrosti obrazu v krajoch zorného poľa . Antireflexné vrstvy ďalekohľadu a potláčaná farebná vada minimálne ovplyvňujú farebné podanie obrazu a zachovávajú farebné podanie naturálnym a prirodzeným .
Konštrukcia telesa ďalekohľadu je kovová a potiahnutá gumou, tlmiaca menšie nárazy a chrániaca teleso pred dažďom apod.. Povrch gumy je zdrsnený a umožňuje príjemné a isté držanie ďalekohľadu. Ďalekohľad je utesnený ( vysoký stupeň vodeodolnosti - certifikácia IPX7 ) a napustený dusíkom zamedzujúcim vnútornému oroseniu pri prenesení ďalekohľadu z mrazu na teplo.
Ďalekohľad je výborným spoločníkom pre poznávanie kras prírody, výprav na dobrodružné cesty a pod.. Má široké zorné pole , kompaktnú veľkosť, je ľahký a príjemný do ruky. Zväčšenie ďalekohľadu je optimálne k dlhému pozorovaniu ďalekohľadom z ruky .
Ďalekohľad má rad nových konštrukčných riešení zvyšujúcich jeho užívateľskú hodnotu a komfort pri použití. Ako jediný ďalekohľad na svete ďalekohľad Point má konštrukciu výklopných krytiek objektívu s magnetickou fixáciou. V zatvorenej polohe  krytky zakrývajú objektívy a chránia ich pred nečistotou . Krytky sú pevne spojené s telesom ďalekohľadu, takže nikdy sa nestratia a v otvorenej polohe priliehajú k jeho telesu a ich poloha je zaistená magnetmi .

 
 

Technické parametre:
 

Zväčšenie : 8x
Priemer objektívu : 42 mm
Zorný uhol : 7,4 °
Zorné pole : 130 m/1000m
Očný reliéf : 21mm
Priemer výstupnej pupily : 5,25 mm
Stmievací faktor : 18,3
Dioptrická korekcia : -5 / +5 dioptrie
Najkratšia ostriaca vzdialenosť : 1,3 m
Plnenie dusíkom : áno
Vodeodolnosť : IPX7
Prevádzkové teploty : -30 ... +40 ° C
Rozmery : 178x128x58mm
Hmotnosť : 0,64 kg
Záruka: 120 mesiacov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Ďalekohľady
≤7x
Priama (Roof)
41-49mm