PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Fomei Leader Pro ED 10x42

Ďalekohľad Fomei Leader Pro ED 10x42Ďalekohľad Fomei Leader Pro ED 10x42
Kód tovaru: OY1862
Výrobca Fomei

Ďalekohľad Fomei Leader Pro ED 10x42 pre najnáročnejších s ED sklami, úpravou šošoviek FMC, zväčšenie 10x, hranoly Bak4, priemer objektívu 42mm
Cena s DPH314 €
Cena bez DPH262 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

Na sklade

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíneodber ihneď Prepravnou spoločnosť UPS:Pondelok 10.08 Slovenskou poštou:Utorok 11.08
Preloader
Ďalekohľad Fomei LEADER PRO ED 10x42, je určený pre náročných užívateľov a profesionálov. ED technológia + povrchová úprava šošoviek FMC - Phase coating zaisťuje najvyššiu ostrosť a svetelnosť optiky ďalekohľadu v kategórii High Resolution.
Hranoly vyrobené z materiáliu Bak4 sú tiež vybavené povrchom Phase coating. Konštrukcia optickej sústavy zabezpečuje široký uhol záberu. Sveteľnosť optiky Leader umožňuje pozorovanie aj v najnáročnejších podmienkach, vrátane nočného pozorovania. Telo ďalekohľadu je vyrobené z polycarbonátu. Ďalekohľad zaostruje už od 3m!
V konštrukcii objektívov sa s výhodou využíva tzv ED skiel (Extra-low dispersion). ED sklá sú materiály s veľmi malou disperziou. Vďaka tomu sa darí minimalizovať farebnú vadu a dosiahnuť prakticky ideálneho zobrazenia, sveteľnosti a hranovej ostrosti obrazu.

Názor experta

Špičkový ďalekohľad s ED sklami, rozmermi je vhodný hlavne na turistiku, ale nestratí sa ani na iných náročných akciách v prírode.

Klady
  • špičkový model na turistiku a do prírody
  • vodeodolný, plnený dusíkom
  • výsuvné očnice
  • ED sklá
  • dioptrická korekcia
Zápory
  • nemá
 
Technické parametre:
 
Zväčšenie: 10x
Priemer objektívu:
42 mm
Zorný uhol:
5,6 °
Zorné pole v 1000m:
98 m
Minimálna ostriaca vzdialenosť:
2 m
Relatívna svetelnosť:
17,6
Optický výstup:
4,1 mm
Sklo hranolu:
Bak4
Úprava šošoviek:
FMC-ED PRO
Statívový závit:
áno
Hmotnosť:
690 g
Záruka: 5 rokov

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

Ďalekohľady
10x
Priama (Roof)
41-49mm