PORADÍME VÁM
DENNE 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Viac informácií

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x50

dlkpro1050
dlkpro10502
dlkpro10503
Kód tovaru: 67699
Výrobca Levenhuk

Binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x50 je výkonný, širokouhlý a pohodlný. Zväčšenie má 10x. Priemer šošoviek objektívu má 50 mm.

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x50 je dlhodobo nedostupný!
Cena s DPH134 €
Cena bez DPH112 €

ikonaAk ste našli inde lepšiu ponuku, kontaktujte nás . Urobíme všetko čo je v našich možnostiach, aby sme sa s Vami čo najlepšie dohodli.

3-8 dni

Kedy mi bude tovar doručený, ak ho teraz objednám? Osobne v Trenčíne3-8 dní Prepravnou spoločnosť UPS:3-8 dní Slovenskou poštou:3-8 dní
Preloader

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x50 je dlhodobo nedostupný!

Ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x50 predstavuje výbornú kvalitu obrazu, široké zorné pole, ergonomický dizajn a vysoký optický výkon. Ďalekohľad ponúka skvelú hodnotu aj pre najnáročnejších užívateľov. Široké zorné pole sa hodí najmä k panoramatickému pozorovaniu a na sledovanie pohybujúcich sa objektov. Tento model je dobrou voľbou na pozorovanie vtákov. Zväčšenie ďalekohľadu je dostatočné k detailnému sledovaniu aj veľmi vzdialených objektov. Veľké šošovky objektívov ponúkajú skvelú viditeľnosť aj za súmraku.

Napriek veľkým objektívom je tento ďalkohľad ďaleko kompaktnejší než klasické poľné ďalekohľady. To je možné vďaka konštrukcii sa strechovými hranolmi. Najvyššiu možnú kvalitu obrazu zaisťujú moderné okuláre skladajúce sa zo štyroch optických prvkov. Šošovky sú na všetkých optických plochách pokryté niekoľkonásobnou antireflexnou vrstvou, čo zvyšuje svetelnú priepustnosť. Vo výsledku si potom môžete užívať jasný a živý obraz vo verných farbách. Plášť tohto modelu je naplnený dusíkom, preto sa optika nebude zahmlievať, a to ani za zlého počasia.

Dizajn binokulárneho ďalekohľadu Levenhuk Karma PRO 10x50 je dôkladne premyslený, aby vám zaistil čo najvyššie pohodlie pri pozorovaní. Každý užívateľ si na ňom môže ľahko upraviť medzipupilárnu vzdialenosť a dioptrickú korekciu a pomocou twist-up očníc nastaviť ideálnu vzdialenosť svojich očí od okulárov prístroja. Telo tohto modelu sa veľmi pohodlne drží v rukách a je opatrené protišmykovým pogumovaním, ktoré je aj príjemné na dotyk. Ďalekohľad je dokonale vodotesný.

Súprava obsahuje: binokulárny ďalekohľad Levenhuk Karma PRO 10x50, krytky okuláru a objektívu, puzdro, závesný remeň, čistiacu utierku, návod na použitie a záručný list. 

 

Technické parametre:

Zväčšenie, x: 10
Typ: Strechový hranol
Okuláre: 4 prvky v 3 skupinách
Materiál optiky: sklo BaK-4
Povrchová úprava optiky: niekoľkonásobná antireflexná vrstva na všetkých optických plochách, reflexný materiál na báze hliníka a postriebrenie
bez vrstiev fázové korekcie
Priemer objektívu (apertúra), mm: 50
Výstupná pupila, mm: 5
Očný reliéf, mm: 17,5
Stmievajúci faktor: 22,36
Relatívny jas: 25
Prah rozlíšenia, oblúkových sekúnd: 5,6
Zorné pole, °: 5,8
Zorné pole, m / 1000 m: 101
Najkratšia vzdialenosť zaostrenia, m: 2
Dioptrická korekcia okuláru, dioptrií: ± 3
Medzipupilárna vzdialenosť (IPD), mm: 56-74
Zaostrovanie: stredové
Očnice: Twist up
Materiál tela: kompozitný materiál na báze živice a kovu
Rozsah prevádzkovej teploty, ° C: -15 ... + 60
Kompatibilné so statívom: áno
Rozmery, mm: 162x132x60

 


100% Garancia

Garancia 100% spokojnosti

je služba, ktoré sme pre Vás zaviedli a Vy ju môžete využiť pri zakúpení akéhokoľvek tovaru na dalekohlady-puskohlady.sk. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a tak sme sa rozhodli zaradiť medzi naše služby možnosť vrátenia nepoužitého tovaru pomocou kuriérskej služby. V prípade, že budete chcieť tovar vymeniť, alebo vrátiť z akéhokoľvek dôvodu, my sa o všetko postaráme. Na Vašu adresu pošleme kuriéra, ten od Vás tovar prevezme a dovezie ho na našu adresu.

Vy nemáte žiadne starosti, žiadne náklady, o všetko sa postaráme my. Nákupom u nás nič neriskujete. Viac o tejto službe sa dozviete tu.

 

Ďalekohľady
10x
Priama (Roof)
50-55mm